archív aktualít rok 2014

SCM group chystá na veletrh Holz-Handwerk stánek plný novinek

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

SCM HH 1mAktualizováno Integrovaná buňka s 25 různými řešeními v rozlehlém stánku na ploše 1300 m2 v pavilonu 10 norimberského výstaviště. Tato jednoduchá čísla ukazují, kolik práce SCM Group opět věnuje přípravě svojí prezentace na veletrhu Holz-Handwerk, který proběhne ve dnech 26. – 29. 3. 2014.

SCM Group na veletrhu např. odhalí olepovačku hran Olimpic K100 – tzv. vstupní stroj (entry level) nabízející vynikající výkon za rozumnou cenu. Tento kompletně vybavený stroj představuje technologicky vyspělé řešení, jako je například pásový dopravník, vstupní předfrézovací jednotka a účinné cidliny pro odstranění přebytečného lepidla.

Dalším strojem v centru pozornosti bude Olimpic K560 s novým dvoumotorovým rožkovačem. Tento kompaktní vysoce produktivní stroj disponuje rychlostí posuvu až 18 metrů za minutu. Je dodáván s dotykovým ovládacím displejem s atraktivním uživatelským rozhraním, umožňujícím obsluze rychle přepínat mezi jednotlivými operacemi.

Výrobcům oken a dveří firma představí integrovanou buňku Accord WD a obráběcí CNC centrum Accord FX. Pracovní buňka Accord WD umožňuje i malým a středním podnikům zlepšit jejich konkurenceschopnost s vysoce automatizovaným výrobním procesem a nyní přichází s novou významnou inovací: specifický MSL software vyvinutý SCM Group pro přenos zakázkových dat z kanceláře přímo do stroje.

To je jen stručný výčet z novinek, které návštěvníci veletrhu Holz-Handwerk na stánku SCM Group budou moci zhlédnout.

Více informací včetně demo ukázek ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina