archív aktualít rok 2013

Studentské projekty 2013/14

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

LOGO Studentske projekty 13-14Společnost ŠPINAR – software s.r.o. vyhlásila 8. ročník soutěže studentských prací v programu TurboCAD – STUDENTSKÉ PROJEKTY 2013/14. Letošní ročník pořádá ve spolupráci se Strednou priemyselnou školou v Povážské Bystrici.

Tradici dnes již prestižní mezinárodní soutěže založila společnost ŠPINAR – software s.r.o. v roce 2006. Jejím cílem je podpořit výuku nových softwarových technologií a především motivovat studenty, aby pomocí těchto technologií vytvořili výstupy, které si žádá dnešní praxe. Účastí v soutěži se studentům otevírají nové možnosti a příležitosti k budoucímu profesnímu uplatnění.

Soutěž je určena pro studenty všech typů škol v České a Slovenské republice (zejména technické obory v oblasti nábytkářství, interiérové tvorby, dřevařství, truhlářství, architektury, strojírenství, designu, automobilového průmyslu, elektrotechniky a deskriptivní geometrie), které jsou vybaveny programem TurboCAD, nebo pro studenty, kteří vlastní osobní licenci programu TurboCAD.

Studenti se do soutěže mohou přihlásit na základě vyplnění závazné přihlášky. Přihlášku je nutno zaslat do 20.10.2013. Přihláška společně s pravidly soutěže je uveřejněna na internetových stránkách www.spinar.cz v sekci školy/studentské soutěže.

Soutěž je rozdělena do dvou kol. V prvním kole vybere odborná porota složená z vysokoškolských učitelů, učitelů ze středních škol a odborníků z praxe 20 nejlepších projektů, které postoupí do finále. Slavnostní finále osmého ročníku soutěže proběhne 25.4.2014 v Povážské Bystrici. Ve finálovém dni proběhne obhajoba studentských projektů, soutěž dovedností v programu TurboCAD, slavnostní vyhlášení vítězů soutěže, odpolední program a společenský večer. Celá akce proběhne za účasti mediálních partnerů soutěže, podnikatelů, odborníků z praxe, vysokoškolských profesorů, středoškolských učitelů a dalších. Vítězové obdrží hodnotné ceny od hlavního organizátora akce a sponzorů.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina