archív aktualít rok 2013

Konference Dřevostavby v praxi již posedmé

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Drevostavby konfVe dnech 31.10. – 1.11.2013 se v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem bude konat sedmý ročník konference Dřevostavby v praxi, zaměřené tematicky na konstrukční řešení a stavební detaily dřevostaveb. Mezi přednášejícími budou technici, projektanti a znalci ze společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře.

O své znalosti a zkušenosti se podělí také odborníci z Nadace dřevo pro život, Cechu klempířů a pokrývačů, katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT, Univerzitního centra energeticky efektivních budov, VVÚD a Mendelovy univerzity.

Drevostavby konf2 mDvoudenní konference bude obsahovat 22 přednášek o současných možnostech, problémech a trendech při výstavbě. Zazní informace o technologických i produktových novinkách, nových možnostech použití konstrukčních desek RigiStabil, změnách v legislativě, postupech pro získání dotací a o přípravě projektu pro program Nová zelená úsporám. Dále bude prezentováno správné a chybné řešení střešních plášťů a tesařských konstrukcí, převádění projektových detailů do stavební praxe realizačních firem. Posluchači budou rovněž seznámeni se závěry nových akustických, požárních a statických zkoušek konstrukcí, s novými způsoby ochrany dřeva, argumentacemi pro používání kvalitních stavebních materiálů aj. Detailní program s pozvánkou a přihláškou ZDE.

Zájemci se mohou registrovat na www.rigips.cz, případně si mohou vyžádat pozvánku s programem na e-mailové adrese cz.konference@saint-gobain.com.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (2 kreditní body).

Uzávěrka přihlášek bude 21.10.2013.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina