archív aktualít rok 2013

Konference Dřevostavby v praxi již posedmé

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Drevostavby konfVe dnech 31.10. – 1.11.2013 se v hotelu Skalský dvůr u Bystřice nad Pernštejnem bude konat sedmý ročník konference Dřevostavby v praxi, zaměřené tematicky na konstrukční řešení a stavební detaily dřevostaveb. Mezi přednášejícími budou technici, projektanti a znalci ze společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře.

O své znalosti a zkušenosti se podělí také odborníci z Nadace dřevo pro život, Cechu klempířů a pokrývačů, katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT, Univerzitního centra energeticky efektivních budov, VVÚD a Mendelovy univerzity.

Drevostavby konf2 mDvoudenní konference bude obsahovat 22 přednášek o současných možnostech, problémech a trendech při výstavbě. Zazní informace o technologických i produktových novinkách, nových možnostech použití konstrukčních desek RigiStabil, změnách v legislativě, postupech pro získání dotací a o přípravě projektu pro program Nová zelená úsporám. Dále bude prezentováno správné a chybné řešení střešních plášťů a tesařských konstrukcí, převádění projektových detailů do stavební praxe realizačních firem. Posluchači budou rovněž seznámeni se závěry nových akustických, požárních a statických zkoušek konstrukcí, s novými způsoby ochrany dřeva, argumentacemi pro používání kvalitních stavebních materiálů aj. Detailní program s pozvánkou a přihláškou ZDE.

Zájemci se mohou registrovat na www.rigips.cz, případně si mohou vyžádat pozvánku s programem na e-mailové adrese cz.konference@saint-gobain.com.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (2 kreditní body).

Uzávěrka přihlášek bude 21.10.2013.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina