archív aktualít rok 2013

Letošní WOOD-TEC bude i přes slabší účast kvalitní – slibují pořadatelé

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

WOOD-TEC2011 mVe dnech 22. – 25. října se na brněnském výstavišti uskuteční již tradiční mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Tento svátek všech milovníků dřeva se koná jednou za dva roky a letos jde již o třináctý ročník.

WOOD-TEC se za dobu svého konání dostal do popředí významných veletrhů v tomto oboru a získal postavení klíčového odborného veletrhu v oblasti zpracování dřeva v novém prostoru Evropské unie.

O vysoké odbornosti a kvalitě veletrhu svědčí i silná podpora odborných asociací, sdružení, státních institucí a mediálních partnerů. Mezi nejvýznamnější patří podpora evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS – jehož členskými svazy je hodnocen jako jeden z nejdůležitějších veletrhů v oblasti dřevozpracujícího průmyslu.

V letošním roce obsadí WOOD-TEC opět nejmodernější část brněnského výstaviště, a to pavilony P, F a přilehlé volné plochy. Odborní návštěvníci se mohou těšit na prezentaci více jak 160 firem a společností z 10 zemí. Jde sice o další pokles oproti minulým ročníkům, avšak s ohledem na současný vývoj v evropském výstavnictví relativně dobrý výsledek. „Letošní ročník vidím optimisticky,“ říká Miloň Mlčák, ředitel veletrhu. „I přes negativní informace ohledně situace v oboru se většina vystavovatelů rozhodla veletrhu zúčastnit včetně těch klíčových a využít jej tak k posílení partnerských a obchodních vztahů, popřípadě k získání nových kontaktů. Těší mě zájem tradičních vystavovatelů a vážím si jejich loajality. Stejně tak mám radost, že se na veletrh hlásí firmy, které se zúčastní veletrhu poprvé. Jsem rád, že naši klienti berou veletrh jako marketingový nástroj, který je důležitý právě v období ekonomické recese a pevně věřím, že jim účast na WOOD-TECu přinese očekávané cíle a hlavně uzavřené obchody,“ dodává Miloň Mlčák.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina