archív aktualít rok 2013

Povrchová úprava eurookien do detailu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Renner totemDodávateľ materiálov pre povrchovú úpravu dreva Renner Italia S.p.A. pripravil pre svojich odberateľov na Slovensku odbornú konferenciu, ktorá sa uskutoční 11. apríla 2013 v Kongresovom centre Kúpele Nový Smokovec. Detailné odborné informácie priblížia charakteristiku materiálov a ich aplikáciu na stavebno-stolárske výrobky.

Technologická konferencia sa 11.4.2013 začne prezentáciou (8:30). Prvá prednáška bude zameraná na ponuku materiálov pre povrchovú úpravu stavebno-stolárskych výrobkov. Priblížia výskum a vývoj výrobkov, ich zloženie, testovanie, certifikáciu (9:15). Druhý blok budú tvoriť doporučené technologické postupy pri povrchovej úprave okien – lazúrovacie, pigmentované, pastelové, transparentné… (10:45). Podrobnosti o vodou riediteľných tenko-vrstvových systémov na výrobky pre exteriér a zvlášť pre interiér budú tvoriť tretí blok informácií (13:00). Vyvrcholením budú aplikácie olejov a voskov nemeckej firmy PNtech vo štvrtom bloku referátov (14:30). Po každej prednáške bude diskusia k prednesenej téme a výmena skúseností s používaním produktov.

Prezentovaný sortiment je vhodný na okná a dvere, fasády, zruby, chaty a historické objekty.

Záväznú účasť na konferencii musia stáli a aj noví odberatelia potvrdiť e-mailom: martina@alk.sk aj s uvedením mien účastníkov a telefonickým kontaktom.

Pre odberateľov z Českej republiky organizuje spoločnosť Valum Pro podobnú konferenciu v utorok 9. apríla 2013 v hoteli Tennis club v Prostejove.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina