archív aktualít rok 2012

RD Rýmařov staví dům s výrobním číslem 22 000

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

RD_NOVA_101Takovou bilancí se nemůže pochlubit žádná jiná česká firma. Společnost RD Rýmařov v těchto dnech dokončuje montáž rodinného domu s výrobním číslem 22 000. Přesně tolik domů již firma RD Rýmařov za čtyřicet let, kdy je na trhu, postavila. Tolik domů by už vydalo na středně velký a poměrně hustě zabydlený okres – například Novojičínsko, tady je podle údajů z loňského sčítání lidu jen o tisíc rodinných domů více.

Nový rodinný dům s pořadovým číslem 22 000 stojí na Pardubicku. Dům vychází z typové nabídky NOVA 101.

RD_OKAL„V posledních letech se trendy v českém stavebnictví začaly naprosto obracet. Doba velkých a drahých vil je dávno pryč. Nejžádanějšími stavbami jsou domy v ceně okolo 2 milionů korun, a to na pozemcích, které mají hodně pod 1000 m2. Našimi typickými zákazníky jsou páry mezi 30 až 45 lety. Nízkoenergetické parametry Rýmařovských domů jsou samozřejmostí a naši zákazníci to dobře vědí,“ uvedl obchodní ředitel společnosti RD Rýmařov Ing. Jiří Pohloudek.

Receptem na úspěch je ve firmě RD Rýmařov především rozsáhlá typová škála domů s energeticky efektivními parametry evropské úrovně v přijatelných cenách. To umožňuje zákazníkům výběr domů dle momentální potřeby každé rodiny.

Za poslední 3 roky prodáno 1000 domů typu NOVA 101

Všechny produkty firmy RD Rýmařov předstihují současné trendy moderního stavebnictví. Firma byla u vzniku unikátního projektu Inovačního a výzkumného centra při stavební fakultě Technické univerzity v Ostravě. Právě propojení výzkumu a praxe umožňuje firmě uvádět na trh výrobky vysokých kvalitativních parametrů. 

RD_22000„Není náhodou, že dům s číslem 22 000 je typ NOVA 101. Tento dům je nyní vlajkovou lodí prodeje RD Rýmařov. Byl vytvořen na základě zkušeností firmy a přání zákazníků a během tří let bylo postaveno tisíc těchto domů. Je to rekord v rámci domácího stavebnictví v prodeji jednoho typového domu,“ doplnil Ing. Jiří Pohloudek.

Na stavebním veletrhu For Arch 2012 firma RD Rýmařov představila další cenově dostupný dům Largo 85, který je koncipován na současné potřeby a možnosti zákazníků. Dům firma dodává včetně základové desky v ceně 1 680 000 Kč bez DPH.

180 bytů v Polsku 

Firma se nezabývá jen stavbou rodinných domů. V polské Lodži připravuje již druhou etapu čtyřpatrového bytového komplexu o 180 bytech. Zde poprvé jako česká firma realizovala technologii lehké prefabrikace ve čtyřech patrech.

Kongresové centrum a byty ve Vídni

V současné době RD Rýmařov dokončil kongresové centrum u Vídně v celkové hodnotě 3,5 milionů eur. Další bytový projekt za více než 5 milionů eur zahájila firma v těchto dnech také u Vídně.

Foto 1: Rodinný dům NOVA 101
Foto 2: Rodinný dům OKAL ze 70. let
Foto 3: Stavba domu s výrobním číslem 22 000

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina