archív aktualít rok 2012

Příjem dalších žádostí o dotaci z programu Zelená úsporám

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Zelena-defStátní fond životního prostředí ČR začne od 1. dubna do 30. června 2012 přijímat k další administraci žádosti A, B a C v kombinaci o dotaci z programu Zelená úsporám, které žadatelé předložili na krajském pracovišti SFŽP ČR ke kontrole před 29. říjnem 2010. Jedná se o žádosti, které mají u sebe žadatelé v zalepené obálce, s razítkem SFŽP ČR. Nejde o příjem nových žádostí.

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa rozhodl, že zájemci o dotaci z programu Zelená úsporám v oblasti podpory A, resp. B, kteří mají u sebe zalepenou obálku s razítkem SFŽP ČR (obsahuje zkontrolovanou projektovou dokumentaci a potvrzený krycí list technických parametrů), mohou požádat o dodatečné zařazení žádosti do administrace od 1. dubna 2012.

Žadatelům, kteří měli před 29. říjnem 2010 připravenu k podání žádost v oblasti podpory C (obnovitelné zdroje energie), a to výhradně do kombinace s již SFŽP ČR administrovanou žádostí, bude umožněno požádat o dodatečné zařazení této žádosti do administrace.

Žádost v oblasti podpory A, B i C bude posuzována v souladu s pravidly Programu, zejména podle Směrnice MŽP č. 9/2009 a jejich Dodatků a Příloh.

Podrobnosti o podmínkách a termínech pro podání žádostí jsou uvedeny zde. V případě dotazů kontaktujte Zelenou linku 800 260 500.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina