aktuality

Dřevodílo Rousínov získalo Cenu německého hospodářství 2023

V kategorii Udržitelný rozvoj lidských zdrojů bylo oceněno výrobní družstvo DŘEVODÍLO Rousínov
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK), největší bilaterální hospodářská komora v ČR, vyhlásila v úterý 14. listopadu vítěze prvního ročníku Deutscher Wirtschaftspreis | Ceny německého hospodářství. Firmy soutěžily ve třech kategoriích, další dvě získaly speciální cenu. V kategorii Udržitelný rozvoj lidských zdrojů bylo oceněno výrobní družstvo DŘEVODÍLO Rousínov.

Každý rok rozdávají mladým truhlářům stipendia a kufry plné nářadí, sponzorují soutěž Mistrovství ČR truhlářů a obzvláště chvályhodná je spolupráce s místními odbornými školami. Zkrátka přispívají k rozvoji lidských zdrojů v oblasti řemesel jako málokdo jiný. A to jsou důvody, proč výrobní družstvo Dřevodílo Rousínov vyhrálo právě v kategorii Udržitelný rozvoj lidských zdrojů „Nejde jen o vlastní zaměstnance, ale o budoucnost vzdělávání a řemesla,“ upřesňuje Jens Franke, člen představenstva ČNOPK.

Slavnostní udílení proběhlo jako součást oslav jubilejního roku komory s mottem 30 Jahre #MehrWert | 30 let přidáváme hodnotu.

Vítězové budou mít možnost navštívit Dům německého hospodářství v Berlíně (Haus der Deutschen Wirtschaft) a příležitost setkat se s významnými osobnostmi německého hospodářství. Dále získají podporu při expanzi na německý trh, včetně přístupu k největší byznysové komunitě v ČR. Navíc všechny přihlášené firmy získají členství v ČNOPK na rok zdarma.

Vítězové Ceny německého hospodářství 2023

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina