aktuality

INTERZUM 2023: Ostermann na novém stanovišti a s bohatým sortimentem

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Oproti minulým letům je stánek firmy Ostermann na veletrhu Interzum (od 9. do 12. května v Kolíně, Německo) tentokrát výrazně větší a nachází se na novém místě v hale 05.2, stánek č. F030, resp. G031. Pod mottem „SERVIS. ROZMANITOST. TEMPO.“ si v něm mohou návštěvníci veletrhu z celé Evropy prohlédnout mj. hrany k novým povrchům od Arpa Fenix.

Na stánek Ostermann na veletrhu Interzum by rozhodně měli zavítat řemeslníci, kteří hledají inspiraci pro projekty z oblasti výroby nábytku, anebo ti, kteří chtějí zjistit, jaké má firma ve svém sortimentu nové hrany a další produkty. Oproti předchozím letům se stánek tentokrát nachází v horním patře haly 5. Na více než 170 m2 tady na návštěvníky čeká rozmanitost výrobků pro oblasti úpravy, konstrukce, funkce a vybavení nábytku a interiérů, ale i výrobků do dílny.

Rozmanitá nabídka hran

Kromě hran k právě vydané kolekci Kronospan se bude možné na stánku Ostermann seznámit s celou řadu dalších novinek. Velkým lákadlem budou hrany k novým barvám povrchů Fenix NTM od Arpa Industriale. Protože momentálně jsou v kurzu matné uni, nabízí velká stěna s hranami navíc impozantní prezentaci rozmanitosti uni ze sortimentu firmy Ostermann. Kromě nich budou zastoupeny dřevodekory, dekory kamene a fantazijní dekory, s nimiž se dají právě uni perfektně kombinovat.

Nekonečně mnoho řešení

V neposlední řadě bude velký tým zastoupený na veletrhu informovat i o všech dalších produktech z oblasti úpravy, konstrukce, funkce, vybavení, ale i dílny a lepidel.

Kontakty:

ostermann-logo-rp-cz1

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina