technológie

Vysoko výkonná priemyslová píla Wood-Mizer WB2000

W-M_WB2000
Vysoko výkonná priemyslová píla Wood-Mizer WB2000 je schopná píliť pílovými pásmi so šírkou 50 mm, 75 mm a 100 mm. Foto: archív Wood-Mizer
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Sledujte záznam na kanáli Wood-Mizer LIVE s detailným predstavením konštrukcie priemyslovej píly WB2000. V tejto video prezentácii manažér produktov Wood-Mizer Adam Kubiak vysvetľuje, ako WB2000 pracuje a generuje zisk s použitím pílového pásu širokého 50 mm alebo 75 mm a zaisťuje výkon porovnateľný s tým, čo by ste od širokopásovej píly očakávali.

Wood-Mizer predstavuje vysoko výkonnú priemyslovú pílu WB2000, ktorá bola vyvinutá pre potreby vysoko produktívneho spracovania dreva. Od svojho prvého účinkovania WB2000 úspešne inštalovali a prevádzkujú na šiestich kontinentoch, kde rozširuje univerzálnosť a dostupnosť vysoko výkonnej priemyslovej píly, má servis svetovej triedy a podporu poprednej distribučnej siete Wood-Mizer.

WB2000 je schopná píliť pílovými pásmi 50 mm, 75 mm a 100 mm, zjednocuje zvýšenú výťažnosť technológie s tenkou reznou škárou s odolnosťou a spoľahlivosťou, ktoré vysoko produkčné prevádzky požadujú. Navyše, pílové pásy WB2000 možno ostriť rýchlou, presnou a dostupnou technikou brúsnych kotúčov CBN, ako sa spoliehať na odbornosť a drahé prostriedky profesionálnych brusičov pílových pásov.

Píla WB2000 má vysoko výkonnú výbavu, zahrňujúcu silný elektromotor 30 kW alebo 37 kW, robustnú konštrukciu, nízke nároky na údržbu, video systém s 2 kamerami sledujúcimi podávanie a efektivitu prevádzky s presným Pracovným nastavením na pílenie veľkých priemerov kmeňov mäkkého, tvrdého i tropického dreva.

WB2000 možno využívať ako samostatne umiestnenú pílu na úplné spracovanie kmeňov alebo doplniť do existujúceho systému na spracovanie nepravidelných kmeňov či na výrobu zákaziek na objednávku.

Vlastnosti vysoko výkonnej priemyslovej píly WB2000

  • Odolná konštrukcia hlavy s dvoma vodiacimi nosníkmi a štyrmi podpornými stĺpmi
  • Práca s pílovými pásmi širokými 50 mm, 75 mm a 100 mm
  • Kapacita pre 6-tonový kmeň
  • 2-kamerový video systém na sledovanie podávania (plus 2 voliteľné kamery)

Elektronické Pracovné nastavenie a vyvýšená ovládacia stanica operátora umožňujú, aby jeden operátor zvládal všetky rezné i hydraulické funkcie manipulácie s kmeňom, a pritom si udržiaval jasný prehľad o výrobe. Pokročilé Pracovné zobrazenie komunikuje cez dotykový displej HMI (HMI – human machine interface – rozhranie človek-stroj) a optimalizuje veľkosť dosky a hranola s aktuálnou výškou hlavy, polohou podávania a výkonu pílového pásu. Navyše, špičkové joysticky poskytujú operátorovi presné ovládanie všetkých rezných a manipulačných funkcií a proporcionálne ovládanie rýchlosti hydrauliky. Hydraulická manipulácia s kmeňom zahŕňa dvojstĺpikové upínanie kmeňa, zvislé bočné opierky, obojsmerný reťazový obracač kmeňa a poháňané valce na polohovanie kmeňa a odoberanie hranolov.

Vysoko výkonná priemyslová píla Wood-Mizer WB2000 je teraz k dispozícii na celom svete. Za účelom objednávky kontaktujte svojho miestneho zástupcu Wood-Mizer. Pre viac informácií navštívte webovú stránku píly WB2000.

W-M_lg

Kontakty:

Wood-Mizer Danubia s.r.o.
Hadovce 5, 945 01 Komárno
tel.: +421 35 7740 316
fax: +421 35 7740 326
e-mail: woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk

Wood-Mizer CZ s.r.o.
Za Kasárny 946
339 01 Klatovy IV
tel.: +420 376 312 220
e-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina