aktuality

NürnbergMesse rozšiřuje své portfolio akcí pro dřevozpracující průmysl

Zleva: SivaKumar Venugopal (NürnbergMesse India), Stefan Dittrich (NürnbergMesse), Petra Wolf (NürnbergMesse), Judy Wang (Chan Chao International), Dr. Bernhard Dirr (VDMA). Foto: NürnbergMesse
moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

VietnamWood, přední veletrh v jihovýchodní Asii pro dřevozpracující průmysl, je s okamžitou platností sponzorován a podporován společností NürnbergMesse. Organizátor, Chan Chao International Co., Ltd., a NürnbergMesse oznámili dohodu na veletrhu HOLZ-HANDWERK 2022 v Norimberku a jejich prvním společným projektem bude VietnamWood 2022.

„Jsme vděční za příležitost spolupracovat s NürnbergMesse, jedním z předních světových organizátorů veletrhů s prokázanými odbornými znalostmi v oblasti zpracování dřeva,“ říká Judy Wang, výkonná ředitelka pro zámoří, Chan Chao International Co., Ltd.

VietnamWood se tak zařadí do produktové řady Woodworking Events na NürnbergMesse s portfoliem, které nyní zahrnuje pět akcí zaměřených na zpracování dřeva: „S našimi veletrhy v Německu, Indii a nyní ve Vietnamu mají naši zákazníci přístup k předním platformám na klíčových trzích pro zpracování dřeva,“ říká Petra Wolf, členka představenstva společnosti NürnbergMesse. „VietnamWood je veletrh nejvyšší úrovně na trhu v jihovýchodní Asii a nabízí nám velký potenciál pro růst naší stávající sítě dřevozpracujících akcí.“

Vietnam je na cestě stát se vedoucí zemí ve výrobě nábytku v Asii. Existuje silná poptávka po nejnovějších výrobních technologiích a dovednostech a VietnamWood je nejdůležitější nákupní a technologická platforma v tomto odvětví. Výstavní portfolio zahrnuje stroje a postupy pro zpracování a povrchovou úpravu dřeva, nářadí, nábytkové doplňky, suroviny a zařízení na likvidaci odpadu.

„VietnamWood je ideálním doplňkem k našemu kvartetu dřevozpracujících akcí: HOLZ-HANDWERK v Německu a INDIAWOOD, DELHIWOOD a MUMBAIWOOD v Indii,“ říká Stefan Dittrich, ředitel veletrhů z produktové řady Woodworking Events, která kromě zmíněné čtveřice akcí zahrnuje také organizaci německých pavilonů v Brazílii, Keni, Ukrajině – a Vietnamu.

VietnamWood se koná v Ho Či Minově Městě od roku 2001 – nejprve každoročně, od roku 2007 každé dva roky, což ukazuje růst ve všech klíčových parametrech: počtu vystavovatelů, výstavní plochy a počtu návštěvníků. Místní dřevozpracující a nábytkářský průmysl se roky těší dvoucifernému růstu s vysokými investicemi. Výroba nábytku od roku 2005 roste o 15 % ročně. Vietnam je nyní jedním z předních světových exportérů dřevěného nábytku a dřevozpracující sektor má pro vietnamskou ekonomiku zásadní význam.

Dr. Bernhard Dirr, výkonný ředitel Asociace dřevoobráběcích strojů VDMA a spoluorganizátor HOLZ-HANDWERK, vítá rozšíření mezinárodních aktivit NürnbergMesse: „Růst na vietnamském trhu nabízí velký potenciál pro poskytovatele řešení z Evropy. Těší nás, že členské Asociace dřevozpracujících strojů dostávají od NürnbergMesse také nejlepší rady a podporu, když se účastní veletrhů na vietnamském trhu.“

Po zrušení akce v roce 2021 kvůli Covid-19 se 14. ročník VietnamWood bude konat na výstavišti SECC-Saigon Exhibition & Convention Center v Ho Či Minově Městě od 18. do 21. října 2022. Poté bude série pokračovat podle svého běžného harmonogramu na podzim roku 2023.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina