aktuality

Úspora energie jako aktuální marketingový nástroj

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Jak ušetřit za energie je supertématem dnešní doby. Ti, kteří si v posledních letech stihli odpovídajícím způsobem zateplit dům (nebo byt) a současně zmodernizovat zdroj vytápění, mají napůl vyhráno. Ti, které k tomuto rozhodnutí (nebo přemýšlení o tomto kroku) přiměla až současná situace na trhu s energiemi, tvoří aktuální potenciální skupinu zákazníků, na kterou zamířila svoji marketingovou aktivitu např. společnost VEKRA, jeden z předních tuzemských dodavatelů oken a dveří.

Firma potenciálním zákazníkům nabízí garanci 30% úspory energie na vytápění v případě, že si pořídí okna a dveře VEKRA.

„Ověřili jsme si, že i když se okna papírově prokazují stejnými vlastnostmi, je mezi nimi velký rozdíl. To se týká životnosti, ovládání, ale hlavně úspory energie,“ popisuje Roman Kubálek, obchodní ředitel značky VEKRA, který dále dodává: „Stará nebo nekvalitní okna způsobují velké úniky tepla. Do bytu jimi táhne, jsou zkroucená, nejdou seřídit, mají často nevyhovující kování i těsnění a navíc jsou špatně namontovaná. V rodinném domě uteče takto 40 % a v bytě i 50 % tepla.“

Firma nabízí zákazníkům, kteří pořízením nových oken a dveří VEKRA neušetří alespoň 30 % energie na vytápění za topnou sezónu 2022/23, náhradu rozdílu mezi skutečnou úsporou a „garantovanou“ 30% úsporou nákladů na spotřebu tepla. Podmínky jsou přitom zdánlivě jednoduché – uzavřít smlouvu o dílo na dodávku a montáž oken a dveří VEKRA z jakékoliv produktové řady, zvolit zasklení trojsklem, které je dnes už samozřejmostí, a vyměnit všechna okna v bytě, případně všechna okna a vchodové dveře v rodinném domě. Smlouva musí být podepsaná do 15.9.2022 s montáží realizovanou do 31.10.2022.

Firma si od této marketingové akce slibuje mj. zajímavé informace o energetických úsporách bytů a domů.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina