aktuality

XYLEXPO slibuje velký návrat

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Milánský veletrh strojů a technologií pro nábytkářský průmysl XYLEXPO se podle aktuálních informací uskuteční v termínu 12. – 15. 10. 2022, a to s relativně vysokou účastí vystavovatelů.

„Bude to bohatý ročník – velký návrat do kalendáře výstav po čtyřleté pauze kvůli celosvětové epidemické situaci. Věříme, že tato akce poskytne komplexní přehlídku nejlepších průmyslových technologií a osloví publikum, které se konečně bude moci v Miláně osobně setkat,“ říká Dario Corbetta, ředitel veletrhu.

Šest měsíců před oficiálním otevřením pořadatelé uvádí, že haly 22 a 24 přidělené ročníku 2022 jsou téměř vyprodány. Dosud svou registraci na výstavu v Miláně dokončilo více než 220 vystavovatelů o celkové výstavní ploše téměř 34 tisíc metrů čtverečních.

Jak bylo oznámeno již dříve, XYLEXPO se bude konat souběžně s 33.BI-MU, bienální výstavou obráběcích strojů, robotiky a automatizace. Toto partnerství vyústí v „týden strojního inženýrství“, kde se mohou vystavovatelé a návštěvníci setkat, aby našli odborné znalosti, řešení a nápady s jediným jasným cílem: vyrábět stále udržitelnějším a efektivnějším přístupem.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina