aktuality

HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE 2022 preložené na 07/2022

H-H_2018
Ilustračné foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Na časté prekladanie termínov výstav sme si už museli zvyknúť, ale preloženie výstavy na prázdninový termín je odvážnou novinkou.

Obľúbené veľtrhy HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE budú v roku 2022 po dôkladnej konzultácii s vystavovateľmi presunuté. Organizátori NürnbergMesse a VDMA Holzbearbeitungsmaschinen vyhoveli viacerým požiadavkám prihlásených vystavovateľov a spoločne sa rozhodli preložiť obidve svetové výstavy na utorok 12. až piatok 15. 7. 2022.

Zo zdôvodnenia rozhodnutia vyberáme:

Elke Harreiss, riaditeľka FENSTERBAU FRONTALE, a Stefan Dittrich, riaditeľ HOLZ-HANDWERK, uviedli: „Včasným konaním pre presunutie HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE na letný termín vychádzame v ústrety želaniam mnohých vystavovateľov poskytnúť miesto stretnutia pre odvetvie, v ktorom môžu v roku 2022 vytvárať spoločné obchody a podnikať v pozitívnej atmosfére. Aby sme to dosiahli, spoliehame sa na koncepciu hygieny a prístupu, ktorá sa už osvedčila a najlepším možným spôsobom spája potreby našich zákazníkov na osobnú interakciu s bezpečnosťou. Sme veľmi vďační za mnohé konštruktívne rozhovory s poradnými radami a zástupcami priemyslu, ktoré poskytli významné povzbudenie pre toto rozhodnutie. Spolu s našimi vystavovateľmi a partnermi sa tešíme na opätovné stretnutie v Norimbergu medzi 12. a 15. júlom 2022 s pozitívnou interakciou medzi kolegami z odvetvia, ziskovými novými obchodnými kontaktmi a všetkými druhmi trendov a inšpirácie pre podnikanie!“

Uložte si nový dátum: HOLZ-HANDWERK a FENSTERBAU FRONTALE od 12. do 15. 7. 2022.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina