aktuality

Navrhujte díky WOOD campu dřevostavby odolné požáru

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Požární bezpečnost dřevostaveb je zbytečným strašákem mnoha projektantů. Jak se dřevo při požáru chová a podle čeho navrhnout konstrukci splňující požadavky se dozvěděli desítky účastníků projektu WOOD camp. Zjistěte to i Vy!

Seminář s názvem Dřevostavba a požární odolnost proběhl 18. 5. 2021 a mezi více než 100 přihlášenými se našli i příslušníci hasičských záchranných sborů, kteří se také neváhali dozvědět více o odolnosti dřevěných konstrukcí proti požáru. Pro uvedení do tématu požární odolnosti dřevostaveb doporučujeme zhlédnout záznam tohoto semináře na YouTube kanálu ADMD ZDE.

Tématu věnujeme další seminář s názvem Požární bezpečnost dřevostaveb

Jelikož chceme posluchačům představit téma požární odolnosti dřevostaveb podrobněji, rozhodli jsme se uspořádat také další online seminář Požární bezpečnost dřevostaveb 1. 6. 2021 od 15:00, kde se podrobněji zaměříme na druhy požárně dělících konstrukcí a detaily jejich provedení. Ukážeme si také některé realizace a zkoušku požární odolnosti.

REGISTROVAT SE NA SEMINÁŘ

WOOD camp je projekt zahrnující pravidelné semináře ZDARMA pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI, který Vás naučí, jak se pustit do navrhování a projektování dřevostaveb. Zároveň v rámci této platformy získáte kontakt na odborníky k jednotlivým tématům. Více o seminářích z projektu WOOD camp se dozvíte ZDE.

Projekt je pod záštitou APOKS, AVMI, ČKLOP, FLD ČZU, LDF MENDELU, VOŠ a SPŠ Volyně, VVÚD a mediálními partnery jsou Časopis Stavebnictví, Dřevařský magazín, Dřevo&stavby, Dřevostavitel a TZB-info.

Projekt organizuje

ADMD – Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s.

kontaktní údaje: Ing. Lenka Trandová, ředitelka
trandova@admd.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina