aktuality

Přidej se k truhlářům na Přímce!

Přidej se k truhlářům na Přímce!
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Naučíme tě dřevo poznávat, správně ho opracovávat, ale hlavně z něj vyrábět truhlářské výrobky – a to nejen z toho masivního, ale i z lamina a dalších materiálů na bázi dřeva. Už v prvním ročníku si své první výrobky s patřičnou hrdostí mladého truhláře odneseš domů!

Naučíš se všechny základní truhlářské spoje, bez nichž se správný truhlář neobejde. Budeš pracovat na strojích, které ti práci usnadní. Používání vhodných materiálů, nástrojů, strojů a zařízení pro daný technologický postup výroby zvládneš se samozřejmostí odborníka na slovo vzatého.

Zpracovat konstrukční a technologickou dokumentaci výrobku? Samozřejmě! Návrh zvládneš jak ručně, tak i v programu AutoCAD! Prohloubíme tvoji prostorovou představivost při navrhování a kreslení tak, aby ses stal opravdovým odborníkem svého oboru!

Že nám letos odborný výcvik ztížila distanční výuka? Teorie není nikdy dost, v tomto řemesle platí obzvlášť staré známé: Dvakrát měř, jednou řež! Rýsovali jsme, počítali spotřebu materiálů, vytvářeli kusovníky pro výrobu podnožky, stoličky, skříně, obkladu palubkami, stavbu pergoly… Žáci pracovali jednak doma, podle návodů a přesných pokynů, jednak využívali individuálních konzultací. Když se chce, všechno jde. Budete chtít vyrobit nábytek či pergolu? Opravit či zrenovovat starý nábytek? Žádný problém! Nabízíme zakázkovou výrobu!

Více na www.sousoszn.cz.
Pavel Dvořák, učitel odborných předmětů oboru Truhlář SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Mgr. Ludmila Karpíšková

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina