aktuality

Kuchyně NaO od VEGA FURNITURE

Kuchyně NaO
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Na trh s nábytkem vstoupila v srpnu 2020 nová značka NaO, která prodává kvalitní kuchyně od českého výrobce formou e-shopu. Jedná se o inovativní projekt v rámci nábytkářského oboru, cílení a způsobu nákupu.

„Český trh je plný nábytku ze všech koutů světa, ale zákazníci stále více doceňují české výrobky, které mají přidanou hodnotu s dlouhodobě udržitelnými vlastnostmi. Cílem značky NaO je vyrábět kvalitní nábytek, který bude dostupný pro všechny generace. Nábytek NaO reflektuje současné vysoké nároky na funkčnost a design. Kombinuje tradici s budoucností, řemeslnost s technologií, dřevo s elektronikou. Snaží se lidem šetřit čas a umožnit co nejjednodušší nákup z pohodlí domova. Díky kvalitním materiálům myslí také na udržitelnost a dlouhodobou životnost nábytku. Energie, pozitivní přístup a myšlení, které NaO vyzařuje, musí mít vždy šťávu. NaO nábytek znamená svěží přístup k tradičnímu řemeslu, inovativní pohled na osvědčené výrobky a nový koncept ve světě nákupu nábytku online,“ představuje novou značku web společnosti VEGA FURNITURE, která značku zastřešuje.

Značka NaO je sice na trhu nová, její zakladatelé však v nábytkářské branži nejsou žádnými nováčky. Jde totiž o druhou generaci majitelů rodinné nábytkářské firmy s třicetiletou historií NADOP z Ořechova, jimž patří také společnost VEGA FURNITURE.

Přečtěte si jejich zajímavý příběh.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina