aktuality

Členskou základnu AČN rozšířila společnost INTERIORS manufacture&design

Vybavení kanceláří a vstupních prostorů firmy Cefic (Belgie). Foto: INTERIORS manufacture&design a.s.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

INTERIORS manufacture&design a.s. se stala řádným členem Asociace českých nábytkářů (AČN). Společnost se zabývá výrobou a realizací interiérů již více než 20 let. Aktuálně je generálním dodavatelem interiérů, zejména v západní Evropě, a s týmem čítajícím více než 120 zaměstnanců. Zapojuje se do projektů již v počátcích plánování staveb, kde přispívá svými znalostmi při výběru materiálů, svým pohledem na design, a také konstrukčním řešením k dosažení nejvyšší přidané hodnoty za použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Firma využívá automatizované procesy a CNC technologie, disponuje výrobní plochou více než 7000 m2. Součástí výroby nábytku je i samostatné oddělení opracování umělého kamene Corian či Hi-macs, kde je jedním z největších zpracovatelů v ČR. Vlastní architektonické oddělení, úzce propojené s konstruktéry, dokáže investorovi nabídnout komplexní řešení. Pro úsporu času a zredukování komunikace, zajišťuje INTERIORS manufacture&design a.s. dodávky veškerých podlahových krytin, stropních systémů a sádrokartonářských prací, které předchází dodávkám interiéru. Zaměstnává přes 50 interních montážníků, kteří jsou neustále školeni na nové trendy v oblasti kotvicí techniky, stěrkování či jiných výzev důležitých pro úspěšnou montáž.

Společnost je zaměřena na komerční projekty středního rozsahu. Dokáže systémově v krátkém čase projekt realizovat a předat jej v požadovaném termínu i očekávané kvalitě. Potěšitelnou informací je, že reference firmy neustále doplňují noví spokojení klienti, kteří následně rozšiřují portfolio stálých zákazníků.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina