aktuality

VEXTA otevřela nový vzorový dům na Moravě

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Akciová společnost VEXTA a. s., jeden z největších dodavatelů rodinných domů na bázi dřevostaveb v ČR, postavila pro své klienty další vzorový dům. Přízemní dřevostavba se nachází v obci Tršice v Olomouckém kraji.

Vzorový dům je zároveň novinkou, kterou společnost představila. Jedná se o přízemní dům VEXTA B106 s dispozicí 4kk. Dům je vybaven moderními technologiemi, jako je aktivní rekuperace s možností ochlazení interiéru v letních horkých měsících (systém zajišťující výměnu vzduchu v domě bez nutnosti větrání okny a tedy nepřiměřených tepelných ztrát), exteriérové stínění na oknech s inteligentním ovládáním (mobilní aplikace v telefonu), do haly se díky světlovodu VELUX přirozeně dostane denní světlo bez nutnosti svícení a centrální vysavač (jednotka je umístěna v technické místnosti), který umožňuje luxování po celém domě bez nutnosti složitého přenášení. Bungalov je postaven za použití sádrovláknitých desek, které jsou v domě použity v konstrukci obvodových stěn i stropů. Dům s velkorysou podlahovou plochou 106,4 m2 patří do nízkoenergetického standardu.

Vzorový dům Morava je otevřen vždy od úterý do soboty od 11:00 do 17:00 hod, kromě státních svátků. Návštěvu je možné si domluvit na tel. čísle 702 226 878.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina