aktuality

Scéna: Inspirace&Trendy již po páté

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Letošní přehlídka interiérových trendů s názvem Scéna: Inspirace & trendy se koná při veletrhu Design Shaker již po páté! Ve dnech 22. až 25. března 2018 si můžete na výstavišti PVA v Praze v Letňanech opět prohlédnout 4 aktuální směry v oblasti interiérového designu. Expozici najdete přímo ve vstupní hale č. 2 – vstup z parkoviště.

Již tradičně připravuje expozici Iva Bastlová, designérka a vydavatelka odborného magazínu Interiéry. Inspiraci při tvorbě k této akci čerpá při prohlídkách zahraničních veletrhů (Heimtextil, imm cologne, ISaloni, Cersaie), které pravidelně navštěvuje.

Stejně jako ročníky předchozí i nyní se můžete těšit na přednášku o aktuálních trendech a komentovanou prohlídku expozice.

4 trendy pro rok 2018

URBAN GREEN
Protože naše životy jsou stále více mimo přírodu, hledáme ji ve svých domovech, a to nejen v podobě živých rostlin, ale i jejich motivů. Listy, květy a organické motivy hrají hlavní roli stejně jako paleta zelených odstínů.

IMPERFECTION HOME
Krása nedokonalosti, ruční práce a umění. Tak zní charakteristika tohoto směru, jež je pravým opakem konzumního stylu. Nejde tu o dekorativnost, ale o pohodu a příjemný život bez diktátu ke konkrétním pravidlům.

COLOR POWER
Konečně je to tu! Znovu opěvujeme sílu barev a jejich jednotlivých odstínů a tónů. Hlavní roli zde hrají modrá a červená ve všech svých podobách. Nechybí ani fialová, barva letošního roku dle Pantone.

PASTEL OASIS
Obytné prostory se zmenšují, cena za bydlení jde nahoru. Reakcí na malé byty jsou palety z pastelových barev, jež jsou do těchto míst ideální. Nejde však jen o barvy, materiály by měly mít přidanou hodnotu jako je např. snadná údržba (easy care & easy clean).

Více info na www.scena-inspirace-trendy.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina