aktuality

Showroom EPIMEX v Blučině navštívilo 600 lidí z téměř 300 firem

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Od úterý 31. 10. do pátku 3. 11. pořádala společnost EPIMEX výstavní akci ve svém showroomu v Blučině u Brna. Návštěvníci měli možnost vidět na 30 truhlářských strojů a za asistence specialistů firmy si prakticky všechny mohli vyzkoušet v provozu.

Stěžejním tématem výstavy byla budoucnost, takže nechyběla prezentace vizionářské platformy Tapio od společnosti Homag, robot Yaskawa zakládající dílce do CNC centra či další trendy směřující k automatizaci a robotizaci výrobních procesů.

Pro návštěvníky byl připraven bohatý catering a tematicky ozdobený prezentační přívěs s relaxační zónou, kde si v přátelské atmosféře na improvizované jamajské pláži mohli popovídat a odpočinout od starostí běžného dne.

„Předně děkujeme všem návštěvníkům, že si našli cestu k nám do showroomu v Blučině u Brna a doufáme, že nám zachovají svojí přízeň i nadále. Výstava s sebou samozřejmě přináší další doprovodné akce, nicméně většina strojů je připravena k praktické ukázce celoročně i mimo období výstav. Budeme velice rádi, když se do našich showroomů v Blučině nebo v Klášterci nad Ohří zákazníci přijedou podívat také kdykoliv během roku. Specialisté firmy EPIMEX Vám rádi vše předvedou, proberou s Vámi veškeré detaily a každému zákazníkovi pomohou vybrat to správné řešení na míru,“ dodává Lubomír Eliáš, jednatel společnosti.

 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina