aktuality

Bezpečné školy představí Ministerstvo vnitra na veletrhu FOR ARCH

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo ForArchInzerce
Bezpečnostní prvky a systémy nejsou v dnešní době už jen otázkou firem a domácností. Ve světle událostí posledních let na kvalitní zabezpečení musejí dbát také veřejné instituce. Mezi ty obzvlášť zranitelné patří školy.

Ministerstvo vnitra proto připravilo ČSN 73 4400 a manuál k ní, který má pomoci provozovatelům školských zařízení eliminovat rizika spojená s dnešní dobou a snížit tak rizika kriminality a antisociálního chování.

Díky normě mají ředitelé škol podrobný návod. Po jeho prostudování by měli oni sami nebo za pomoci auditora, umět identifikovat rizika, která objekt školy skrývá a následně zajistit komplexní řešení pro jejich odstranění.

„Naší společnou snahou je zabránit nepozorovanému vstupu nežádoucí osoby do objektu škol a školských zařízení. Vždy je lepší rizikům předcházet, než je pak složitě řešit,“ říká odborník na ochranu majetku a osob JUDr. Tomáš Koníček z odboru bezpečnostní politiky a prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR.

Podrobné informace poskytnou návštěvníkům zástupci Ministerstva vnitra, odborného partnera letošního mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH ve dnech 19. až 23. září 2017. Společnosti nabízející technologie inteligentních budov i zabezpečovací systémy se představí v Hale 4 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Generálním partnerem mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2017 je Skupina ČEZ.

ČEKEJTE VÍC NEŽ JEN ELEKTŘINU NEBO PLYN

Že ČEZ vstoupil se svými zákazníky do 21. století, dokazují jeho inovativní produkty a služby. Ať si zákazníci vyberou jakkoli velké vylepšení domácnosti, vždy dostanou řešení, které ohleduplněji využívají energie, zvyšují komfort zákazníků a snižují chytře výdaje. Na kompletní nabídku produktů se můžete podívat na www.cez.cz/sluzby.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina