aktuality

Vyznamenání iF Product Design Award 2017 pro Hettich

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

HETTICH Easis mMezi 5575 podanými návrhy se dokázal prosadit elektromechanický systém otevírání chladniček Easys od firmy Hettich. Systém pro kuchyně s bezúchytkovým designem přesvědčil 58 členů mezinárodní poroty iF Design Awards 2017 vedle kompaktního provedení především funkcemi orientovanými na komfort uživatele.

Otevírání Easys je tak výkonné, že snadno překoná magnety, které drží dveře chladničky v zavřené poloze, a otevře chladničku po lehkém zatlačení na dveře. Dveře chladničky se na několik vteřin pootevřou natolik, aby bylo možné je rukou kompletně otevřít. Pokud během této doby nedojde k jejich úplnému otevření, dveře se automaticky zavřou. Mimořádně příjemná je možnost individuálně nastavit dobu, po kterou jsou dveře pootevřeny. Inteligentní řídicí jednotka tak brání nechtěnému otevření chladničky.

iF Design Award je už déle než 60 let celosvětově uznávaným oceněním za vynikající design. Patří k nejdůležitějším designovým cenám na světě. Udílení cen se koná 10. 3. 2017 v BMW Welt v Mnichově.

Foto: Hettich

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina