aktuality

Zájem o členství v AČN roste

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo ACNAsociace českých nábytkářů (AČN) výrazně rozšířila svoji členskou základnu. Zájem ze strany tuzemských výrobců nábytku stejně jako dodavatelských firem rok od roku stoupá.

Jen v loňském roce rozšířilo řady jejích členů 10 firem: AKSAMITE spol. s r.o., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Blum, s.r.o., Jiří Svoboda – FAGUS, JN Interier Česká republika, s.r.o., JP-KONTAKT, s.r.o., LD seating s.r.o., Miroslav Mikulík – NÁBYTEK MIKULÍK, NEUK s.r.o., SYKORA, spol. s r.o. AČN tak do roku 2016 vstoupila s celkovým počtem 67 členů.

AČN od svého založení v roce 1994 dbá na serióznost a solidnost svých členů. Asociace je otevřená pouze společnostem, které respektují morální a právní principy. Členství v tomto prestižním profesním svazu je zárukou bezúhonnosti a solidnosti členských společností. Pro zákazníka je jednoznačným signálem bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti kupovaného nábytku.

Společnosti sdružené v AČN vyjadřují svým členstvím zájem o další rozvoj oboru v České republice. Není jim lhostejný osud truhlářského nebo čalounického řemesla v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina