archív aktualít rok 2014

Světové trendy na českém veletrhu

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo scenaSoučástí letošního veletrhu nábytku a interiérového designu FOR FURNITURE 2014, který se koná ve dnech 20.3. – 23.3.2014 v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech, bude speciální expozice. Název tohoto zcela nového projektu nese název SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014.

Jedná se o unikátní představení několika směrů, které jsou inspirovány světovými veletrhy a nejnovějšími trendy. Scéna bude rozdělena do čtyř sekcí se zcela odlišnými inspiracemi – digitální svět, natural, glamour a retro. Jednotlivé sekce se budou skládat z působivého aranžmá a velkého vzorkovníku – výběru materiálů od podlah, přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku apod.

Cílem projektu je, aby se interiéroví designéři a architekti dozvěděli o nových materiálech a výrobcích, které jsou v České republice běžně dostupné. Nechybí tedy kontakt na výrobce i dodavatele, přesný popis materiálu a jeho využití v interiéru. Akce však není určena jen návrhářům, ale i široké veřejnosti, která se může inspirovat při zařizování svého bytu či domu.

Pro návštěvníky, a nejen pro ně, připravujeme brožuru, která nese název projektu. V ní naleznete veškeré informace, kontakty i obrazový materiál. Tato brožura bude pro všechny ke stažení zdarma.

Tuto expozici najdete na veletrhu v části DESIGN SHAKER ve středu haly č. 4 na ploše 100 m2. Projekt připravuje Ing. Iva Bastlová DiS., odborník na interiérový design.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina