archív aktualít rok 2014

Světové trendy na českém veletrhu

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo scenaSoučástí letošního veletrhu nábytku a interiérového designu FOR FURNITURE 2014, který se koná ve dnech 20.3. – 23.3.2014 v areálu PVA EXPO Praha v Letňanech, bude speciální expozice. Název tohoto zcela nového projektu nese název SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014.

Jedná se o unikátní představení několika směrů, které jsou inspirovány světovými veletrhy a nejnovějšími trendy. Scéna bude rozdělena do čtyř sekcí se zcela odlišnými inspiracemi – digitální svět, natural, glamour a retro. Jednotlivé sekce se budou skládat z působivého aranžmá a velkého vzorkovníku – výběru materiálů od podlah, přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku apod.

Cílem projektu je, aby se interiéroví designéři a architekti dozvěděli o nových materiálech a výrobcích, které jsou v České republice běžně dostupné. Nechybí tedy kontakt na výrobce i dodavatele, přesný popis materiálu a jeho využití v interiéru. Akce však není určena jen návrhářům, ale i široké veřejnosti, která se může inspirovat při zařizování svého bytu či domu.

Pro návštěvníky, a nejen pro ně, připravujeme brožuru, která nese název projektu. V ní naleznete veškeré informace, kontakty i obrazový materiál. Tato brožura bude pro všechny ke stažení zdarma.

Tuto expozici najdete na veletrhu v části DESIGN SHAKER ve středu haly č. 4 na ploše 100 m2. Projekt připravuje Ing. Iva Bastlová DiS., odborník na interiérový design.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina