archív aktualít rok 2012

KASPER CZ připravil pro odborníky seminář

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

KasperCZTrutnovská firma KASPER CZ, zaměřená na výrobu dřevěných konstrukčních systémů, se v budoucnu chce profilovat nejen jako přední český výrobce dřevěných konstrukcí, který disponuje jedním z nejmodernějších závodů v Evropě, ale také jako organizátor odborných seminářů orientujících se na problematiku výroby dřevěných střešních konstrukcí se styčníkovou deskou, střešních vazníků, atypických dřevěných konstrukcí a dřevostaveb.

Chce sdružovat firmy a projektanty, které tato problematika zajímá, chce nabízet prostor pro vzájemnou konzultaci, předávaní si zkušeností a prezentaci novinek v tomto oboru. Proto na 19. dubna 2012 připravila první odborné setkání projektantů a odborné veřejnosti v Trutnově příhodně v tzv. UFFU – stavbě roku 2011, která rovněž aspiruje na stavbu světa. Cílem celé akce je představit odborné veřejnosti současné moderní trendy v dřevostavbách, a to především z oblasti konstrukčních systémů.

Celá akce bude mít dvě hlavní části: odbornou v podobě přednášek a praktickou, doplněnou o prohlídku výrobního závodu KASPER CZ.
V průběhu přednášek se účastníci postupně seznámí s technologiemi příhradových konstrukcí spojovaných styčníkovými deskami, konstrukčním systémem pro stropy, stěny a krovy Posi-joist v licenci firmy MiTek. V dalším bloku bude firma KASPER CZ s.r.o. společně s firmou Fermacell GmbH prezentovat stěnové systémy a materiály pro suchou výstavbu v dřevostavbách. V poslední části přednášek bude řeč o klasicky vázaných konstrukcích, konstrukcích z lepeného lamelového dřeva a jejich opracování na moderních dřevoobráběcích CNC centrech. V neposlední řadě budou firmou SFS intec s.r.o. prezentovány moderní trendy ve spojích dřevěných konstrukcí s následnou názornou praktickou ukázkou.
Na samotný závěr je připravena prohlídka nejmodernějšího závodu v ČR na výrobu příhradových konstrukcí a praktické ukázky výroby prvků na unikátním dřevoobráběcím CNC stroji od firmy Hundegger.

Více informací zde.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina