archív aktualít rok 2012

KASPER CZ připravil pro odborníky seminář

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

KasperCZTrutnovská firma KASPER CZ, zaměřená na výrobu dřevěných konstrukčních systémů, se v budoucnu chce profilovat nejen jako přední český výrobce dřevěných konstrukcí, který disponuje jedním z nejmodernějších závodů v Evropě, ale také jako organizátor odborných seminářů orientujících se na problematiku výroby dřevěných střešních konstrukcí se styčníkovou deskou, střešních vazníků, atypických dřevěných konstrukcí a dřevostaveb.

Chce sdružovat firmy a projektanty, které tato problematika zajímá, chce nabízet prostor pro vzájemnou konzultaci, předávaní si zkušeností a prezentaci novinek v tomto oboru. Proto na 19. dubna 2012 připravila první odborné setkání projektantů a odborné veřejnosti v Trutnově příhodně v tzv. UFFU – stavbě roku 2011, která rovněž aspiruje na stavbu světa. Cílem celé akce je představit odborné veřejnosti současné moderní trendy v dřevostavbách, a to především z oblasti konstrukčních systémů.

Celá akce bude mít dvě hlavní části: odbornou v podobě přednášek a praktickou, doplněnou o prohlídku výrobního závodu KASPER CZ.
V průběhu přednášek se účastníci postupně seznámí s technologiemi příhradových konstrukcí spojovaných styčníkovými deskami, konstrukčním systémem pro stropy, stěny a krovy Posi-joist v licenci firmy MiTek. V dalším bloku bude firma KASPER CZ s.r.o. společně s firmou Fermacell GmbH prezentovat stěnové systémy a materiály pro suchou výstavbu v dřevostavbách. V poslední části přednášek bude řeč o klasicky vázaných konstrukcích, konstrukcích z lepeného lamelového dřeva a jejich opracování na moderních dřevoobráběcích CNC centrech. V neposlední řadě budou firmou SFS intec s.r.o. prezentovány moderní trendy ve spojích dřevěných konstrukcí s následnou názornou praktickou ukázkou.
Na samotný závěr je připravena prohlídka nejmodernějšího závodu v ČR na výrobu příhradových konstrukcí a praktické ukázky výroby prvků na unikátním dřevoobráběcím CNC stroji od firmy Hundegger.

Více informací zde.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina