materiály

Multiplexové hrany Ostermann

Materialy_Ostermann
Aby byl dodržen vzhled psacích stolů z linolea i na hraně, byla pro zakončení desky vybrána dýhová hrana Multiplex buk v rozměru 33 x 2 mm. Foto: archiv Ostermann
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Multiplexové desky jsou vzhledem ke své stabilitě, flexibilitě a neobvyklému vzhledu na hraně velice kvalitní variantou pro výrobu nábytku. Klasický vzhled multiplexu lze s pomocí nábytkových hran rovněž dokonale přenést na dřevotřískovou desku. Pro realizaci má Ostermann díky ABS, akrylátu a pravému dřevu v nabídce hned několik materiálů hran.

Kdo by chtěl dřevotřískové desky vylepšit imitací multiplexu na hraně, nabízí mu k tomu Ostermann nespočet řešení, od ABS přes 3D akrylát až po dýhové a dřevěné hrany. Každý materiál hran má přitom své vlastní výhody. Přehled kompletního multiplexového sortimentu z nabídky Ostermann najdou truhláři/stolaři také po zadání výrazu „#Highlights01“ do vyhledávacího řádku na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Univerzální klasika: ABS
Všechny ABS hrany Ostermann s dekorem multiplexu jsou k dostání v různých šířkách až do 100 mm a většina dokonce ve dvou tloušťkách – 1 a 2 mm. V tloušťce 0,4 mm má Ostermann navíc tenkou ABS hranu v dekoru multiplex bříza hladká.

Žhavé designové novinky
Vaší pozornosti by určitě neměla ujít ABS hrana multiplex Plywood hladká, která je díky svým filigránským tmavším vloženým částicím obzvláště dynamickou reprodukcí klasického dekoru multiplex. Dalším designovým tipem odborníků firmy Ostermann je ABS hrana multiplex černobílá. Díky monochromatickému vzhledu multiplexu jsou z černých nebo bílých dřevotřískových desek po jejich zušlechtění neotřelé designové kousky. Alternativně je pro bílé dřevotřískové desky k dispozici také ABS hrana Compact-Style multiplex bílá. Bílé postranní proužky této hrany jsou ideální volbou k bílé dřevotřískové desce. Uprostřed má hrana široký proužek s atraktivním multiplexovým dekorem. Je-li hrana zabroušená, vzniká vzhled prvotřídní multiplexové desky, která byla z obou stran slisována s bílým, homogenně probarveným laminátem.

S účinkem do hloubky: 3D akrylát
Díky dekoru natištěnému na zadní straně hrany mají 3D akrylátové hrany Ostermann vskutku atraktivní hloubkové působení. Jako obvykle najdete i tentokrát k tomuto materiálu hranu v imitaci multiplexu. Hranu 3D akrylátová pravý multiplex hladká dodáváme ve standardních šířkách 23, 33, 43 a 100 mm, jakož i v tloušťkách 1 a 2 mm.

Pravé a elegantní: Dýha a dřevo
Multiplexové dřevěné hrany se vyznačují přirozeností a udržitelností. Umožňují elegantní zakončení obzvláště prvotřídních povrchů desek, jako je například linoleum. V rolích dodáváme hrany z buku a břízy, a to v šířkách 24, 30, 33 a 43 mm, v různých tloušťkách s délkou role 50 metrů. Kromě toho najdou truhláři/stolaři u firmy Ostermann rovněž multiplexové hrany jako zboží v tyčích.

  • Dýhovou hranu Multiplex buk dodáváme ve verzi pařená a nepařená broušená v rozměrech 24 x 2 mm a v délce 3 100 mm.
  • Dýhová hrana Pravý multiplex bříza broušená je k dispozici v šířkách 23 a 43 mm s tloušťkou 2,65 mm a v délce 4 000 mm.
  • Dýhová hrana Multiplex pařený dub + javor broušený je v šířce 42 mm a tl. 10 mm v délce 3 100 mm.
OSTERMANN na všechny hrany

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina