aktuality

Poslední WOOD Camp seminář v tomto roce

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

I s nadcházejícím přelomem roku se budeme prostřednictvím úspěšných WOOD Camp seminářů skrze online platformy setkávat se zájemci z řad architektů, projektantů a stavebních dozorů, ale také studentů.

16. 11. 2021 jsme probrali téma Projektování dřevostaveb v systému BIM. Přednášku zajistili pánové Jiří Bartoš a Štěpán Lášek. Záznam z tohoto semináře najdete na našem Youtube kanálu.

Záznamy všech proběhlých WOOD Camp seminářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Tématem následujícího online semináře je STATIKA: praktické tipy pro dřevostavby. Ten proběhne již 7. 12. 2021 od 15:00 a je zdarma.

V semináři si projdeme proces návrhu konstrukčního systému dřevostavby. Od úvodního rozboru a vstupních parametrů se propracujeme až k samotnému procesu posuzování různých typů objektů včetně úskalí, na které statik běžně po cestě naráží. Pozornost věnujeme nejen patrovým a atypickým objektům, ale také běžným bungalovům, u kterých je pečlivost a úcta k detailu neméně důležitá. V hledáčku budou především prefabrikované celostěnové panely, stropy patrových staveb a vaznicové i vazníkové krovy.

REGISTROVAT SE

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje ADMD. Budujeme komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Autor: ADMD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina