materiály

Dýhové hrany Ostermann

Materialy_Ostermann
Pro výrobu osobitého dýhového nábytku podle individuálních přání zákazníka má Ostermann v Evropě co do šíře nabídky jedinečný sortiment dýhových hran a hran z pravého dřeva, a to v konstantně vysoké kvalitě. Foto: archiv Ostermann
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Ve firmě Ostermann najdou truhláři/stolaři největší sortiment hran v Evropě. Za posledních 30 let se přitom sortiment plastových hran nejenže několikanásobně rozrostl, ale vznikl i jedinečný výběr dýhových hran. Pro jejich odborné zpracování nabízíme servisní služby jako nános tavného lepidla, nános funkční vrstvy pro zpracování moderními bezespárovými technologiemi anebo řezání na míru.

Dýhový nábytek je nadčasová klasika. Díky svému ušlechtilému povrchu je ideální pro ryzí eleganci a luxusní design při výrobě interiérového vybavení. K jednoznačným výhodám oproti nábytku z masivního dřeva patří výhodnější cena a udržitelné zacházení s našimi zdroji dřeva. Pro výrobu osobitého dýhového nábytku podle individuálních přání zákazníka má Ostermann v Evropě co do šíře nabídky jedinečný sortiment dýhových hran a hran z pravého dřeva, a to v konstantně vysoké kvalitě. Bližší informace na toto téma najdete po zadání výrazu „#hranyzpravehodreva“ na webové stránce www.ostermann.eu.

Klasika a klenoty
Mimořádné zastoupení v sortimentu firmy Ostermann mají dýhové hrany z dubu. Zde nabízíme téměř 20 různých variant evropského a amerického původu s rafinovaným zušlechtěním a zabarvením. Kromě celé řady klasických evropských dřevin máme v našem rozsáhlém sortimentu bohatě zastoupené také méně obvyklé dýhové hrany, např. zebrano, bambus, olivy nebo makassar.

Vždy s dobou: Primery
Zásluhou dlouholeté a na důvěře založené vzájemné spolupráce s etablovanými evropskými výrobci je výsledkem konstantní vysoká kvalita výrobků. Všechny dýhové hrany v tloušťce 1, 2 a 3 mm jsou opatřeny adhezivem Primer, což usnadňuje zpracování, zlepšuje přilnavost hran a redukuje potřebné množství lepidla.

Jaká může být tloušťka?
Pro dokonalé sladění s dýhovým povrchem máme k dispozici mnoho hran ve třech různých tloušťkách. Hrany 1 mm mají dvě vrstvy, hrany 2 mm mají čtyři a hrany 3 mm pak šest jednotlivých vrstev dýhy. Tenká jednovrstvá dýha je zezadu zesílena flísem.

Nános lepidla a speciální šířky
Dýhové hrany Ostermann lze zpracovávat obvyklými tavnými lepidly na olepovačkách hran anebo ručně disperzními lepidly. Na přání lze hrany dodat též s vrstvou tavného lepidla nebo s funkční vrstvou pro bezespárové technologie. Řemeslníkům, kteří potřebují naopak jiné než standardní šířky 24, 33 a 43 mm, nařeže Ostermann hrany i do jiných šířek dle jejich přání.

Nehledat. Najít.
Pro snadné vyhledání vhodné dýhové hrany z našeho širokého sortimentu stačí v e-shopu Ostermann jednoduše zavítat na stránku s hranami z pravého dřeva. Konkrétní dřevinu tady lze vybrat díky praktickému filtru vyhledávače na levém okraji obrazovky. Pak už se zobrazí všechny dostupné dýhové hrany.

Ostermann Česko spol. s r.o. - logo

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina