archív aktualít rok 2011

Showroom Holešovice prodejnou roku 2011

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TON_HOLES1Prodejnou roku 2011 se stala prodejna TON v Praze – Holešovicích a obsadila tak první místo v kategorii „nonfood“. Mimo tento úspěch získala prodejna ještě speciální ocenění za design interiéru. V rámci hodnocení proběhl mystery shopping neboli tajný nákup, kdy prodejnu navštívili komisaři z hodnotící poroty. Při hodnocení je zaujal především osobitý design, a dále také odbornost a zapálenost prodejců.

Design prodejny v Holešovicích navrhovalo renomované designové studio Olgoj Chorchoj, v jehož čele stojí Michal Froněk a Jan Němeček. Při tvorbě prodejny se snažili především vyjádřit hodnoty, které TON zastává – tradici, poctivost, ale přitom originalitu. Bylo důležité, aby se zákazníci v prodejně cítili příjemně a zároveň na ně dýchnul duch továrny, kde se židle vyrábí 150 let stále stejnou technikou.

TON_HOLES2Soutěž Prodejna roku 2011 byla vyhlášena časopisem Regal pod záštitou vydavatelství Economia letos v květnu již po šesté. Soutěž je určena všem nezávislým prodejcům potravinářského i nepotravinářského zboží. Každoročně se soutěže účastní vyhlášené sýrárny, prodejny delikates, řeznictví, prodejny designu i oděvů. Tento rok se do soutěže přihlásilo 428 prodejen. Odborným garantem, bez kterého by kontroly prodejen nebyly možné, je již tradičně TÜV SÜD Czech.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina