technologie

Zvýšte produktivitu svojej píly s omietačkami a rozmietačkami Wood-Mizer

W-M EG SD
Mnohostranná omietacia a rozmietacia píla Wood-Mizer EG300. Foto: archív Wood-Mizer
Sdílejte článek snadno se svými přáteli.

Inzerce

Do 31. mája 2024 sú omietacie píly Wood-Mizer EG100 a EG300 k dispozícii za špeciálne ceny. Zoznámte sa ešte dnes so všetkými aktuálnymi akciami Wood-Mizer a urobte strategický krok k zvýšeniu svojej výroby a k výhodnej investícii do nového vybavenia.

Zvýšiť produktivitu píly a produkciu reziva sa dá veľmi dobre, keď zapojíte omietaciu pílu a/alebo rozmietačku (viacnásobné delenie). Toto zariadenie premení kmene na neohobľované dosky a trámy, ktoré sa potom pomocou omietačky alebo rozmietačky presne rozpília na rezivo podľa zadanej špecifikácie. Spoločnosť Wood-Mizer ponúka rad omietačiek a rozmietačiek určených pre rôzne úrovne výkonu.

ZOZNÁMTE SA S AKTUÁLNOU AKCIOU WOOD-MIZER

Omietačka Wood-Mizer EG100 s dvoma kotúčmi je ideálne riešenie pre malé prevádzky, pričom ponúka efektívny a hodnotný doplnok k pásovým pílam s nižšou až strednou kapacitou, ako sú LT15, LT20 a LX50.

Bežne je obsluhovaná dvoma pracovníkmi – jeden podáva do omietačky a druhý manipuluje s hotovým produktom. Omietačka EG100 sa dodáva štandardne s dvoma pílovými kotúčmi – jeden je pevný, druhý nastaviteľný. Vzdialenosť medzi kotúčmi sa nastavuje ručne, čo umožňuje nastavovanie presne ovládať. Materiál sa plynule podáva pomocou pásového dopravníka vybaveného hornými prítlačnými valcami.

Tento model omietačky umožňuje obsluhe spracovávať dosky s hrúbkou až 50 mm a šírkou 520 mm s maximálnou reznou šírkou 300 mm. Model EG100 je k dispozícii s elektromotorom 7,5 kW alebo benzínovým motorom 14 k, čo poskytuje flexibilitu pri plnení rôznych prevádzkových potrieb.

Rozmietacia píla Wood-Mizer EG300: zmení produktivitu piliarskej výroby

Wood-Mizer EG300 vyniká ako veľmi obľúbený stroj, ktorý v sebe dômyselne spája schopnosti omietačky aj rozmietačky. Tento stroj výrazne zvyšuje schopnosť využiť každú dosku, čím zvyšuje celkovú produktivitu píly o 20 až 30 %.

Model EG300 je vybavený dvoma pílovými kotúčmi na omietanie. Má jeden pevný kotúč a druhý nastaviteľný pomocou ovládacieho panela obsluhy, ktorý využíva pokročilý elektronický systém Pracovného nastavenia na presné prednastavenie požadovanej šírky dosky. Pre ďalšie zvýšenie presnosti sú k dispozícii voliteľné lasery, ktoré pomáhajú obsluhe presne určiť optimálnu šírku v záujme maximálneho využitia. Omietačka EG300 spracúva dosky s hrúbkou až 60 mm a šírkou 550 mm, pričom maximálna šírka rezu je 420 mm.

Pre funkciu rozmietania možno do EG300 umiestniť až päť pílových kotúčov. To zahŕňa štyri pevné kotúče určené pre štandardné šírky a piaty kotúč, ktorý je nastaviteľný, čo poskytuje univerzálnosť. Prepínať medzi režimami omietania a rozmietania sa dá jednoducho a bez námahy, čo umožňuje rýchlo sa prispôsobiť premenlivým požiadavkám trhu. Podávacia rýchlosť stroja sa pohybuje v rozmedzí 0 až 25 m/min.

Nenechajte si ujsť aktuálnu akciovú ponuku Wood-Mizer: do 31. mája 2024 sú omietačky Wood-Mizer EG100 a EG300 k dispozícii za špeciálne ceny!

Kontakty:

Wood-Mizer Danubia s.r.o.
Hadovce 5, 945 01 Komárno
tel.: +421 918 565 781
e-mail: obchod@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk

Wood-Mizer CZ s.r.o.
Za Kasárny 946
339 01 Klatovy IV
tel.: +420 37 631 22 20
e-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Sdílejte článek snadno se svými přáteli.
Značky
cs_CZČeština