materiály

Trendové dýhové hrany Ostermann

Materialy_Ostermann
Ať už světlé či tmavé, s žilkováním nebo bez něj... Ostermann truhlářům/stolařům nabízí jedinečný sortiment hran z pravého dřeva. Foto: archiv Ostermann
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Díky individuálnímu zpracování se z dýhových hran stávají atraktivní unikáty. Rozmanitost nabídky dýhových hran z pravého dřeva Ostermann tady truhlářům/stolařům nabízí spoustu materiálu vhodného pro úpravy. Kromě dubu patří k žádaným dřevinám mahagon, teak či ořech.

Dýhové hrany bodují v otázce udržitelnosti a nabízejí jedinečnou flexibilitu při finálních úpravách povrchu. Lesklý lak, matný lak, olej nebo vosk… vše je možné. Krása tohoto materiálu dokonale vynikne teprve řemeslným zušlechtěním. Pak jsou z dýhových hran a hran z pravého dřeva působivé unikáty. U dýhových hran mají řemeslníci ve firmě Ostermann na výběr z více než 60 různých druhů dřeva v mnoha různých šířkách a tloušťkách, ale i nejrůznějších povrchů.

Ten, kdo hledá svého osobního favorita mezi dýhami, by měl nahlédnout do e-shopu specialisty na hrany. Zobrazují se v něm všechny varianty i s obrázky. Objevte naši rozmanitost a jednoduše zadejte hledané slovo „#Highlights05“ na webové stránce firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Tmavá dřeva s potenciálem stát se trendem
Zatímco dosud byla dlouhodobě žádána převážně světlá dřeva, dnes je nábytek spíše zase tmavší. Není divu, vždyť tmavé krásky lze velice dobře kombinovat s trendovými matnými uni v tmavých odstínech zelené, modré a červené. Osvědčenými dřevinami jsou mahagon a ořech. Především u mahagonu lze žilkování atraktivně zvýraznit oživením olejem či voskem. S oblibou se používá také mírně načervenalé teakové dřevo. Kdo hledá něco osobitého, měl by si prohlédnout ještě dýhové hrany z akácie (Robinie), wenge nebo makassar.

Rozmanitost šířek a tlouštěk
Pro různé použití a desky mají truhláři/stolaři ve firmě Ostermann k dispozici hrany z pravého dřeva v mnoha šířkách mezi 16 a 55 mm. Dýhové hrany bývají hned ve čtyřech tloušťkách (1, 2 a 3 mm a také jako tenká dýha s tloušťkou 0,5 mm).

Tip Ostermann
Ostermann vede samozřejmě i vhodné příslušenství pro zpracování dýhových hran. Od tavných lepidel pro strojní zpracování hran až po lepidlo na hrany REDOCOL greenline Kantol pro ruční lepení. Pro opravy poškozeného povrchu dýhových desek nebo hran navíc máme tyčinky s tvrdým a měkkým voskem v celé řadě odstínů dřeva.

Kontakty:

ostermann-logo-rp-cz1

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina