aktuality

ALBA CR má značku Česká kvalita – Nábytek!

Ukázka realizace vybavení interiérů Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích sedacím nábytkem od společnosti ALBA CR
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Společnost ALBA CR získala pro své výrobkové řady Empire, Klasik, Medical, Design, Fuxo, Educal značku kvality Česká kvalita – Nábytek. Česká kvalita je národní program podpory kvality. Smyslem značky je pomoci zákazníkům orientovat se v široké nabídce různého zboží i služeb a poukázat na ty kvalitní.

Počátky rodinné firmy ALBA CR spol. s r.o. jsou spjaty s rokem 1996. Tehdy se firma orientovala na výrobu a prodej kancelářských židlí a křesel střední a nižší třídy. S dynamickým nárůstem poptávky po produkci společnosti ALBA CR, jdoucím ruku v ruce s rozvojem technologických, výrobních a personálních kapacit, rozšířila firma postupem času svůj záběr směrem ke špičkovým designovým produktům.

Výrobní kapacity firmy byly zpočátku alokovány pouze ve středočeské obci Škvorec, jež je sídlem firmy, s rozvojem podniku však postupem času přibyly i další výrobní prostory, a to v Ostravě a ve slovenských Bučanech.

Filozofií společnosti ALBA CR je uspokojit zákazníky, kteří se zaměřují na priority zahrnující kvalitní řemeslné zpracování, prvotřídní materiály, různorodost produktů, ergonomická kritéria, a moderní design.

Značku kvality Česká kvalita – Nábytek uděluje Asociace českých nábytkářů (AČN) výrobcům nábytku, kteří mají sídlo v České republice mají řemeslnou živnost výroba nábytku nebo výroba čalouněného nábytku. Udělení značky není vázáno na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina