aktuality

Scéna: Inspirace&Trendy 2016

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo SCENA16Ve druhé polovině března (17.–20. 3. 2016) se na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech uskuteční čtveřice veletrhů zaměřených na bydlení, vybavení kanceláří, design a zahrady FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ 2016, doplněná projektem na podporu novinek DESIGN SHAKER, propagujícím současný design.

Součástí veletrhu FOR FURNITURE bude také 3. ročník speciální expozice SCÉNA: Inspirace & Trendy 2016, kterou stejně jako v předchozích dvou ročnících připravuje interiérová návrhářka a designérka Ing. Iva Bastlová, DiS. z ateliéru LOXO. Tato speciální expozice bude zaměřena na představení několika směrů, postavených na současných interiérových trendech, jimiž se autorka nechala inspirovat na velkých zahraničních veletrzích a upravila je pro český trh. Bude rozdělena do čtyř sekcí se zcela odlišnými inspiracemi – BOTANIC (styl zaměřený na přírodní prvky a neutrální odstíny doplněné zelenou barvou), ENERGETIC (styl plný sytých barev, hravých kombinací a moderních materiálů), OPULENT (styl kladoucí důraz na kvalitní a luxusní materiály v čele se zlatavými povrchy) a ROMANTIC (zdobný styl plný pastelových odstínů a jemných kontrastů), který podle autorky zaujme především ženy. „Jednotlivé sekce SCÉNY, situované na ploše více než 130 m2, budou složeny z působivého aranžmá a velkých vzorkovníků – výběru materiálů od podlah přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku apod.,“ slibuje Ing. Bastlová s tím, že tato expozice bude zaměřena na odbornou veřejnost s cílem představit různé materiály z českého trhu. Jejím záměrem bude také informovat laickou veřejnost o stylech, možných kombinacích a aktuálních trendech z interiérového designu.

Expozice SCÉNA: Inspirace & Trendy 2016 bude opět jako loni umístěna samostatně mimo klasické stánky ve vstupní hale II letňanského výstaviště, kde bude k diskuzi připravena také samotná autorka přehlídky. Bližší informace o projektu lze nalézt na www.scena-inspirace-trendy.cz.

Foto: archiv Ing. Bastlové

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina