aktuality

Technológie pre výrobné prevádzky budúcnosti

Ilustračné foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Sdílejte článek snadno se svými přáteli.

Medzinárodné strojárske fórum sa uskutoční formou virtuálnej konferencie 11. – 12. marca 2021. Je príležitosťou výrobcov a dodávateľov technológií, aby v 40 krajinách sveta zoznámili výrobcov produktov v rôznych sektoroch so základnou ponukou strojov a zariadení. Rakúsko je TOP dodávateľom technológií – aj pre spracovanie dreva a výrobu nábytku: Springer, Holz-Her, Felder, Mühlbock, Untha a ďalších.

Počas 1. dňa (doobeda) sa účastníci kooperačného podujatia B2B oboznámia s najnovšími technológiami a trendmi obrábacích strojov a doplnkových zariadení. Popoludní sa už budú môcť napojiť na vybraných dodávateľov. Tí ich oboznámia so základnými parametrami inovovaných zariadení, dodávkami a servisom. Bilatelárne video-stretnutia v angličtine budú pokračovať aj počas druhého dňa. Účasť firiem zo spracovateľských odvetví je bezplatná.

Medzinárodnú platformu „The Factory of Tomorrow“ organizuje pre slovenských účastníkov Rakúska obchodná komora WKO prostredníctvom obchodného zastúpenia Advantage Austria. Prihlasovací formulár je na ich stránke. Prístup k špičkovým prezentáciám budú mať k dispozícii len registrovaní účastníci.

Virtuálna forma predstavenia strojov bude náhradou za neuskutočnené odborné veľtrhy a stretnutia u výrobcov. Sú náhradou za spoznávanie ich parametrov, keďže sa stretnutia nemôžu uskutočniť pre pandémiu kronavírusu.

Sdílejte článek snadno se svými přáteli.
cs_CZČeština