technologie

Na pohľad ako olej, ale odolný ako lak: Remmers HWS-112-Hartwachs-Siegel

Inzerce

Lak alebo olej? Pri voľbe povrchovej úpravy drevenej podlahy, schodiska alebo nábytku často stojíme práve pred touto otázkou. Nechajte dilemu riešiť iných, spoločnosť Remmers vám s produktom HWS-112-Hartwachs-Siegel ponúka riešenie!

HWS-112-Hartwachs-Siegel kombinuje pozitívne vlastnosti laku a oleja, čo ho predurčuje na rôznorodé použitie. Tento inovatívny hybridný produkt zabezpečuje ochranu drevených podláh, schodísk alebo nábytku v interiéri, ale je rovnako vhodný na povrchovú úpravu kúpeľňových a saunových prvkov. Je to jedinečný produkt, ktorý dokonale ochráni povrch pred prienikom vody a zároveň zabráni akémukoľvek prenikaniu nežiadúcich látok naspäť do prostredia.

HWS-112-Hartwachs-Siegel prešiel viacerými testami a získal certifikáty, ktoré zaručujú, že produkt spĺňa normy bezpečnosti hračiek a je vhodný napr. aj pre styk s potravinami.

Okrem spomenutých pozitívnych vlastností má HWS-112-Hartwachs-Siegel aj veľmi jednoduché spracovanie. Jednozložkový hotový produkt môžete nanášať nielen striekaním, ale aj valčekom. Po tenkom a rovnomernom nánose nasleduje medzibrúsenie a opakovaný nános ešte v jednej vrstve. Výsledkom sú hlboko matné povrchy a prirodzené zvýraznenie kresby dreva, pričom póry ostávajú otvorené alebo polouzavreté. Po vytvrdnutí je drevo chránené pred dlho­dobým chemickým a mechanickým zaťažením na úrovni bežných 2-zložkových PUR lakov, pričom si zachováva vzhľad olejovaných alebo voskovaných povrchov.

Špeciálne vlastnosti
•    Lak a olej v jednom 1-zložkovom hybridnom produkte
•    Vytvára matný, prirodzený vzhľad povrchu na pohľad aj na dotyk
•    Ideálny pre použitie na drevené podlahy, schodiská a nábytok
•    Extrémne odolný proti oderu a poškriabaniu
•    Vytvára protišmykový povrch
•    Minimálny sklon k vylešteniu povrchov
•    Vhodný aj na detské hračky a do interiérov lodí

Kontakty:

Remmers s.r.o.
tel.: +421 919 439 555
e-mail: svocak@remmers.sk
FB: facebook.com/remmersSVK
www.remmers.com

cs_CZČeština
sk_SKSlovenčina cs_CZČeština