technologie

Aká je tvoja [eco] bilancia? Induline LW-722 [eco]

Aká je tvoja [eco] bilancia? Induline LW-722 [eco]
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Sdílejte článek snadno se svými přáteli.

Inzerce

V dôsledku neustáleho hľadania nových alternatívnych zdrojov energie zohráva trvalá udržateľnosť čoraz významnejšiu rolu pri procese vyvíjania nových produktov. Svojich prívržencov si získava aj vo svete profesionálneho spracovania drevených okien a vchodových dverí: Významný výrobca náterových systémov (nielen) na ochranu dreva, firma Remmers, je v tomto ohľade skutočným priekopníkom, pretože ako prvá uviedla na trh jedinečný produkt pre profesionálne spracovanie – Induline LW-722 [eco], ktorého základom sú spojivá získané z obnoviteľných surovín, ktoré v tomto prípade úplne nahradili bežne používané fosílne suroviny.

Pri výrobe 20 l plechovky Induline LW-722 [eco] ušetríme v porovnaní s bežným lakom asi 4 l ropy. Čím vyšší bude dopyt a teda aj produkcia produktov s vyrovnanou ekologickou bilanciou, tým viac budú fosílne suroviny nahrádzané obnoviteľnými surovinami z biomasy. Zákazníci tak svojím vedomým rozhodnutím používať produkty z udržateľných zdrojov prispievajú k obrazu životného prostredia budúcnosti.

Induline LW-722 [eco] je správnou voľbou v prípade povrchovej úpravy drevohliníkových okien, ktoré týmto jedinečným náterom získajú tak opticky ako aj na dotyk vlastnosti nábytkových plôch. A zatiaľ čo drevo v interiéri vyčaruje v príbytku útulnú atmosféru, z vonkajšej strany sú okná perfektne chránené pred poveternosťou vďaka hliníkovej konštrukcii, čím získate prakticky bezúdržbové drevené okná. Táto vodouriediteľná transparentná povrchová úprava je odolná proti UV-žiareniu, nežltne, nezvýrazňuje  kresbu dreva a zachováva jeho svieži vzhľad.

Výhody pre zákazníka

•    Vhodný na použitie na listnaté a ihličnaté dreviny pre drevohliníkové okná
•    Aplikácia v jednej alebo viacerých vrstvách
•    Odolný proti UV žiareniu, zachováva si farebný odtieň
•    Nezvýrazňuje kresbu dreva a eliminuje žltnutie dreveného podkladu
•    Dobrá rozlievateľnosť a nelepivosť
•    S vyrovnanou ekologickou bilanciou – pri výrobe spojív boli fosílne suroviny v úplnej miere nahradené obnoviteľnými surovinami
•    Rozhodnutím pre Induline LW-722 [eco] prispievate k šetreniu zdrojov a životného prostredia, zníženiu skleníkových plynov v ovzduší a podporujete myšlienku trvalej udržateľnosti.

Kontakty:

Remmers s.r.o.
tel.: +421 919 439 555
e-mail: svocak@remmers.sk
FB: facebook.com/remmersSVK
www.remmers.com

Sdílejte článek snadno se svými přáteli.
cs_CZČeština