aktuality

Zapojte sa do súťaže Wood-Mizer a predstavte svoj projekt celej Európe

ohra_728x90px
ohra_350x90px
ohra_728x90px
Sdílejte článek snadno se svými přáteli.

W M Contest mainInzercia

V roku 2017 Wood-Mizer usporiada súťaž pre majiteľov píl Wood-Mizer, ktorí realizovali projekty z vlastného reziva. Najlepšie projekty budú odmenené špeciálnymi cenami.

Toto je druhý ročník súťaže. Pred dvoma rokmi uviedla Wood-Mizer súťaž po prvýkrát a bolo prihlásených okolo 40 zaujímavých projektov z 11 krajín. Súťaž sa vzťahuje na majiteľov píl realizujúcich projekty z reziva, ktoré si sami napílili. Množstvo vecí, ktoré ľudia vyrobili zo svojho reziva a poslali do súťaže v roku 2015, môžete vidieť nižšie. Možno vás to bude inšpirovať pre váš vlastný budúci projekt!

Ak ste realizovali projekt z reziva napíleného na vašej píle Wood-Mizer, prihlásiť sa do súťaže je jednoduché. Stačí vyplniť online formulár na tejto stránke, nahrať niekoľko pekných fotiek a hotovo!

Do súťaže sa možno prihlásiť od 1. januára do 29. septembra 2017. V novembri 2017 Wood-Mizer vyberie najlepšie projekty a udelí ceny! Ocenené budú tri miesta v troch kategóriách: STAVBY, NÁBYTOK a OSTATNÉ PROJEKTY. Ceny zahrňujú víťaznú plaketu, hodinky, model píly Wood-Mizer v zmenšenej mierke a hotovostný kredit na objednávky výrobkov Wood-Mizer.

•    OTVORENIE PRIHLÁŠOK: 01. 01. 2017
•    UZAVRETIE PRIHLÁŠOK: 29. 09. 2017
•    VYHLÁSENIE VÍŤAZOV: November 2017

Ak chcete vedieť viac o tom, ako sa zúčastniť súťaže alebo vidieť projekty, ktoré prihlásili iní drevospracovatelia, navštívte túto stránku.

Ak máte akékoľvek otázky k súťaži, prosíme kontaktujte nás e-mailom jmooney@woodmizer.pl

W M Contest2

Sdílejte článek snadno se svými přáteli.

Nastavit odběr novinek

Please enable the javascript to submit this form

cs_CZČeština