aktuality

Veletrhy bydlení, designu a zahrad v Letňanech začínají už 11. dubna. Stáhněte si volnou vstupenku

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

S jarní sezónou přichází ten pravý čas na úpravy interiéru i zahrady, proto si nenechte ujít a navštivte největší jarní souběh veletrhů bydlení designu a zahrad FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER . Vystavovatelé z Česka i zahraničí nabídnou široký výběr nábytku interiérového i zahradního, doplňků a vybavení i trendy bytové či zahradní architektury. Nebudou chybět ani možnosti bezplatných konzultací s odborníky.

Jubilejní, již 20. veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR přinese široké portfolio stylů sedaček, postelí, nábytku do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Představí se i doplňky, bytový textil a osvětlení nebo produkty určené pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru a mnoho dalších. Nabídku doplní současné trendy v podobě organických tvarů i materiálů, výrobky s propracovanou ergonomií i nábytek s mnohaletou tradicí nebo industriální produkty. Veletrh opět slibuje bohatou paletu inspirace a možností. Více na www.forinterior.cz.  

To nejlepší z interiérového designu

Výběrový veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER předvede kombinaci oborových novinek od věhlasných designérů a společností i nových firem a tvůrců. Také letos půjdou ruku v ruce kreativita, inovace a inspirace s funkcionalitou. Jaké materiály použít do interiéru, aby byl funkční i zajímavý, to ukáže speciální expozice MATERIÁL MARKET.

První den 11. dubna se koná od 13:30 konference MATERIÁL + TREND určená interiérovým designérům, architektům, výrobcům a prodejcům nábytku a dalším profesionálům z oboru. Představí řečníky z tuzemska i zahraničí, např. skandinávského trend huntera Stefana Nilssona. Na jeho přednášku naváže Judith Van Vliet působící pod značkou „color authority“. Třetím zahraničním hostem bude Federic Scana. Velkolepý první den zakončí vyhlášení výsledků soutěže CZECH INTERIOR AWARD. V centru sekce nazvaném DESIGN CAFÉ v Hale 4 se návštěvníci mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací. Zde proběhne v sobotu 13. 4. – přednáškový blok MLUVÍME O DESIGNU v čele s designérkou Veronikou Loušovou. Získáte nejen tipy od designérů na zařízení interiérů, ale také pohled do toho, jak se formují trendy pro rok 2024. Více na www.designshaker.cz.  

Vše pro dokonalou zahradu

Zahradní stavby a architektura, zeleň, nábytek i údržbová technika jsou jedny z nejsilnějších oborů, které se prezentují na veletrhu FOR GARDEN. Jeho letošní ročník bude plný výrobků a novinek tradičních českých a zahraničních firem, ale také společností, které se zde představí poprvé. Návštěvníci se mohou těšit na velký výběr teras, pergol a zimních zahrad, stavebních materiálů, nářadí i zahradní techniky. Představí se firmy nabízející zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny i jímky na zadržování dešťové vody a další komponenty pro eko hospodaření. Veletrh bude skvělou příležitostí nejen pro profesionály v oboru, ale i pro všechny zájemce o krásné a funkční zahradní prostředí, kteří hledají inspiraci pro své projekty a úpravy venkovních prostorů.

V rámci čtyřdenního floristického programu v Hale 5 se bude druhý den veletrhu 12. dubna konat i soutěž studentů středních zahradnických škol OTVÍRÁNÍ JARA s tématem Rok české hudby. Na pódiu uvidí návštěvníci mnoho slavných tváří a také exkluzivního hosta, operní pěvkyni Evu Urbanovou. Celý čtyřdenní program bude probíhat za vedení a moderace předního českého floristy Pavla Hrušky. Více na www.for-garden.cz.  

Volná vstupenka je k dispozici ke stažení ZDE

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina