aktuality drevostavby

Semináře WOOD CAMP ve 2. čtvrtletí 2024

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Semináře WOOD CAMP, které pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), probíhají online každé 3 týdny. Vždy v úterý od 15:00 do 15:45 a jsou i nadále zdarma. WOOD CAMP probíhá na platformě Google Meet a je třeba se registrovat na každý seminář zvlášť. Odkaz pro připojení obdržíte na e-mailovou adresu po provedení registrace.

NADCHÁZEJÍCÍ SEMINÁŘE:

WOOD BASE nástroj na projektování dřevostaveb

  • V úterý 23. 4. 2024 od 15:00 do 15:45 + 15 min. prostor pro diskuzii
  • Projektování dřevostavby není vůbec složitý proces, pokud máte k dispozici všechny důležité údaje na jednom místě. A proto jsme pro Vás v ADMD připravili databázi důležitých vstupních údajů potřebných pro úspěšný návrh. Výsledkem je první nástroj – databáze skladeb členů asociace.

Konstrukce plochých střech ze dřeva – jejich návrh z hlediska stavební fyziky

  • Úterý 14. 5. 2024 od 15:00 do 15:45 + 15 min. prostor pro diskuzi
  • Hlavním cílem je představení základních typů konstrukcí plochých střech ze dřeva a v dřevostavbách dle standardů v zemích D-A-CH s ohledem na platné ČSN normy.
  • Celková tématika se soustředí na bezpečný návrh z hlediska vlhkostně teplotní bilance pro daný typ konstrukce, s ohledem na posouzení všech možných okrajových podmínek v rámci návrhu. Hlavním cílem ale není jen vysvětlit správný návrh konstrukce, ale i minimalizace dalších rizik, která se mohou vyskytnout během realizace konstrukce na stavbě a mít tak i vliv na dlouhodobou životnost konstrukcí plochých střech ze dřeva a v dřevostavbách.

Sanace obvodových plášťů a nástavby na bázi dřeva

  • Úterý 25. 6. 2024 od 15:00 do 15:45 + 15 min. prostor pro diskuzi
  • Cílem příspěvku je představení problematiky sanace obvodových plášťů budov s využitím fasádních systémů na bázi dřeva. V druhé části příspěvku se budeme věnovat nástavbám na bázi dřeva.

Přihlásit se můžete na webu WOOD CAMP, kde najdete také záznamy předchozích seminářů.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina