aktuality

XYLEXPO 2024: Jen dva měsíce…

Xylexpo 2024 startuje již za dva měsíce
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

…před oficiálním zahájením ročníku 2024 je přihlášeno zhruba 250 společností, které se rozhodly vystavovat v Miláně, v halách 1 a 3 Fieramilano Rho, na Xylexpo, bienále mezinárodní výstavy technologií dřevařského a nábytkářského průmyslu od 21. do 24. května.

„Dnes více než kdy jindy výstavy přesně odrážejí zdraví trhu a Xylexpo rozhodně nabízí jasný obraz o současné situaci našeho průmyslu v Itálii i ve světě,“ řekl Dario Corbetta, ředitel výstavy. „Rekordní výnosy posledních let byly již dávno nahrazeny nevyhnutelným snižováním zakázek. Tato situace byla očekávaná, ale přesto způsobila, že mnoho firem – i přes vysoké tržby podpořené nevyřízenými zakázkami – čekalo, pozastavilo investice do některých aktivit, především výstav. V posledních týdnech mnoho společností přehodnocuje taková rozhodnutí, ale Xylexpo 2024 bude mít nevyhnutelně jinou tvář“.

Veletrhu se zúčastní mnoho klíčových hráčů v oblasti technologií, kteří tak využijí příležitosti stát se středem pozornosti v náročné krajině s mnoha návštěvníky z Itálie i ze zahraničí. SCM, Felder, Naxing, KDT a několik „slavných“ německých a mezinárodních značek obnovilo svou důvěru v akci, která, nezapomeňte, není atraktivní jen pro kupující, dovozce a mezinárodní operátory, ale nachází se na jednom ze světově nejdůležitějších trhů pro dřevařské a nábytkářské technologie s celkovou poptávkou přesahující jednu miliardu eur.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina