odborné témy

Konference INTERIERY 2023 – o ekonomiku a ekologii je velký zájem

OT_Interiery
Italská skupina LUBE při výrobě kuchyní staví na třech pilířích udržitelnosti: ekonomika, společnost, životní prostředí
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Ve čtvrtek 2. listopadu 2023 proběhl na výstavišti BVV v Brně 12. ročník odborné konference INTERIÉRY 2023 s hlavním tématem „EKONOMICKY & EKOLOGICKY“. Stejně jako loni se ho zájemci z řad interiérových a produktových designérů, architektů, výrobců nábytku a bytových doplňků a dalších profesionálů z oboru interiérů, mohli zúčastnit živě v krásném prostředí přednáškového sálu Rotunda veletržního pavilonu A. Zde pak přítomným 457 účastníkům nabídnul nejen 17 odborných přednášek napříč letošním tématem, ale také prostor pro individuální diskuse a poznávání se mezi profesionály, a v neposlední řadě i 29 firemních meeting pointů, kde si zájemci mohli vyžádat vzorky, katalogy a detailní informace.

Letošní v pořadí již 12. ročník konference INTERIÉRY proběhl, stejně jako všechny předchozí, pod taktovkou designérky a vydavatelky Ing. Ivy Bastlové, DiS. A to stejně jako loni v prostorách veletržního pavilonu A na brněnském výstavišti v přednáškovém sále Rotunda, kde účastníky celou akcí provázel Ing. Milan Vrbík, design manager studia Atak a spoluzakladatel Institutu interiérových designérů.

Kromě přednášek byl na konferenci i čas k potkávání se, k diskutování a získávání nových kontaktů. Nechyběl ani oblíbený „mini veletrh“ s 29 stolky, kde si mohli posluchači prohlédnout různé vzorky a zeptat se na detaily.

Rukopis jako dobrý marketing

Program konference odstartovala pražská designérka MgA. Veronika Loušová přednáškou „Rukopis jako dobrý marketing“ s podtitulem design s identitou, aneb jak designérův rukopis může posílit profesionální obraz v navrhování interiérů. Podle ní jedním z klíčových aspektů, jak se jednotliví designéři mohou od sebe odlišit, je jejich vlastní rukopis, do kterého otisknou svůj přístup k zakázce. Rukopis je zároveň individuálním výrazem přístupu ke klientovi, který je v soukromém bydlení objednavatel, ale i uživatel zhmotnělých návrhů. Neměl by se proto cítit jako…

Zobraziť celý článok v eDM 12/2023 >>
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina