aktuality

HOLZ-HANDWERK 2024 – Place to be!

Atmosféra veletrhu Holz-Handwerk
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Čtyři měsíce před zahájením veletrhu HOLZ-HANDWERK jsou přípravy v plném proudu, přihlášeno je přes 300 vystavovatelů a přihlášky stále přichází. Poslední „letní speciál“ se uskutečnil nezvykle v červenci 2022, nyní se vrací veletrh do svého jarního termínu. 

I přes napjatou ekonomickou situaci ve stavebnictví jsou organizátoři veletrhu, svaz VDMA a NürnbergMesse, přesvědčeni o tom, že od 19. do 22. března 2024 se v Norimberku opět sejde celá branže se zaměřením na druhotné zpracování dřeva, s důrazem na řemeslo.

Ředitel veletrhu pan Stefan Dittrich ve svém nedávném rozhovoru uvedl: „Se současnou úrovní přihlášek můžeme být spokojeni, i když se někteří výrobci strojů rozhodli HOLZ-HANDWERK 2024 neúčastnit. Těchto individuálních rozhodnutí hluboce litujeme! V současné době vedeme řadu jednání s našimi zákazníky. Ty potvrzují, že můžeme očekávat úspěšný HOLZ-HANDWERK 2024. Kromě toho pokračují velmi příznivě přípravy paralelně probíhajícího veletrh FENSTERBAU FRONTALE. Takže se můžeme těšit na silné veletržní duo HOLZ-HANDWERK / FENSTERBAU FRONTALE na norimberském výstavišti.“

Veletrh HOLZ-HANDWERK je zaměřen převážně na zákazníky z Evropy.  Těší se velké přízni u řemeslníků a pro truhláře, specializované prodejce a odborníky na nábytek a interiérový design je téměř povinnosti. Nabídka zahrnuje produkty a technologie související s druhotným zpracováním dřeva – od dřevoobráběcích strojů, elektrického a pneumatického nářadí přes software, upevňovací techniku, kování, komponenty a instalační systémy až po dřevo a materiály na bázi dřeva. HOLZ-HANDWERK se vyznačuje především svým zážitkovým charakterem.

V případě dotazů k veletrhu se můžete obracet na výhradní zastoupení pořadatele v ČR, na společnost PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina