materiály

REVEGO: Pocket systémy pre nové koncepty priestoru od spoločnosti Blum

Materialy_Blum
Pocket systémy od spoločnosti Blum ukrývajú funkčné kuchynské linky, zvyšujú kvalitu bývania. Foto: archív Blum
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Veľké nábytkové čelá môžu podľa potreby ukrývať kuchynské linky alebo celé obytné priestory: nové pocket systémy REVEGO od rakúskeho výrobcu kovaní Blum ponúkajú úplne nové možnosti návrhu. A to všetko s vysokým komfortom pohybu, jednoduchým projektovaním a nenáročnou montážou.

Kuchynské, jedálenské, obývacie a pracovné priestory sa v rámci moderného využitia priestoru čoraz viac spájajú do jedného celku. Pocket systémy od spoločnosti Blum ukrývajú funkčné kuchynské linky, zvyšujú kvalitu bývania.

Pocket systémy vytvárajú nové možnosti dizajnu v kuchyni, domácej kancelárii, technickej miestnosti alebo šatníku. Foto: archív Blum

Rýchlym otváraním celých obytných priestorov k využívaniu a ich jednoduchým zatváraním podporujú útulné domáce prostredie. REVEGO sa vyznačuje komfortom pohybu, ktorý je pre výrobky Blum štandardom: vďaka technológii pohybu TIP-ON používateľ nábytku otvára dvere jemným zatlačením a úplne ich zasunie do puzdra. Pracovný priestor kuchyne, domácej kancelárie, domácej hospodárskej miestnosti alebo šatníka je teraz pohodlne prístupný.

Na zatvorenie stačí krátke zatlačenie na integrované dvere, ktoré sa tým vysunú z puzdra, a ďalším dotykom používateľ elegantne skryje za ne celý priestor.

Tajomstvom je jednoduchá výroba a montáž

V čom spočíva inovácia REVEGO? Jedinečný systém posuvných dverí, ktorý možno použiť pre jedno alebo dvojkrídlové dvere, presvedčí technikou plne integrovanou v puzdre, vďaka čomu sa dokáže pohodlne začleniť do rozloženia kuchyne alebo do kuchynskej linky. Premyslené riešenie pre skrinky s pevnou šírkou umožňuje jednoduché plánovanie so štandardnými korpusmi: jednokrídlové dvere REVEGO uno s puzdrami širokými 100 mm a dvojkrídlové dvere REVEGO duo s puzdrami širokými 150 mm.

Okrem toho môžu byť pocket systémy vopred vyrobené, predmontované a dodané na miesto montáže. Koncová montáž na mieste je rovnako jednoduchá: upevnite a zarovnajte puzdrá, vyvážte, potom nainštalujte dvere a profily, vykonajte nastavenie – a hotovo!

Jedinečný systém posuvných dverí je možné jednoducho integrovať do projektovania a spracovať vďaka pevnej šírke puzdra so štandardnými korpusmi. Foto: archív Blum

Kontakty:

Blum-Logo

Julius Blum GmbH
Zastúpenie pre Slovensko
Tuhovská 29
831 06 Bratislava
tel.: 0905 997 977
e-mail: info.sk@blum.com
www.blum.com

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina