aktuality

Konzultujte na exportní témata s 24 řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade

Meeting Point na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Foto: Ondřej Baše
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Přímo do Brna na Mezinárodní strojírenský veletrh, jehož součástí je letos také veletrh WOODTEC, přijedou ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade konzultovat se zájemci jejich exportní aktivity.

Ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade dlouhodobě působí v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří, než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na https://www.czechtrade.cz/zahranicni-kancelare. V profilu každé země jsou uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z Klientského centra pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Další konzultace firmám poskytnou specialistky Design Centra CzechTrade, které je národní platformou státní podpory designu.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

• Přihlásit se můžete až na pět zemí.

• Konzultace jsou individuální a délka jedné je 30 minut.

• Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.

• Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní konkrétní termíny vašich jednání.

Meeting Point se uskuteční 12. 10. 2023 v pavilonu P, Česká národní expozice, stánek č. 009, Výstaviště, Brno

Více informací včetně registračního formuláře najdete ZDE

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina