materiály

Kreativní hrany v designu na přání

Materialy_Ostermann
Hrany s dekorem na přání otevírají nové možnosti ve výrobě nábytku nejen při výrobě nábytku do interiérů prodejen. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

U firmy Ostermann nyní truhláři/stolaři dostanou také ABS nábytkové hrany s kreativním, libovolně volitelným dekorem na přání. Dodáváme je v co nejkratší lhůtě a už od malých množství.

Největší sortiment hran v Evropě je nyní ještě větší! A stojí za tím nová služba: Hrany s dekorem na přání. Ale co se za tím skrývá? U firmy Ostermann se už nějakou dobu dají objednávat ABS hrany s libovolně volitelným dekorem na přání. ABS hrany dodáváme v tloušťkách 0,4 mm, 1 mm a 2 mm v co nejkratší době a jako obvykle už od malého množství. Pokud se chcete dozvědět, co vše je možné a jak hranu na přání objednat rychle a jednoduše, stačí krátký telefonát firmě Ostermann. Bližší informace navíc najdete po zadání hledaného slova „# Highlights07“ na internetové stránce Ostermann www.ostermann.eu. S touto službou se truhlářům/stolařům otevírá celá řada nových možností.

Hrany ve vlastním designu
Sortiment Ostermann je i takto velký…pro některé velice nápadné dekory dosud nebyla k dostání žádná vhodná ABS hrana. Dříve se v takovém případě použila uni hrana nebo hliníková hrana. Dnes máme díky individuálním dekorům na přání k dispozici nová řešení. Zákazník si může dekor hrany vytvořit sám a obdrží svůj vlastní design na přání v požadovaném rozměru.

Myšlenka: Hrany s vícevrstvým vzhledem
Nahoře beton, dole ořech… a mezitím fantazijní dekor? S novou službou jsou reálné i takové designové nápady. Když si představíte tuhle hranu na nábytku: nahoře deska v imitaci betonu. Pod ní čelo v ořechu. A mezi nimi kombinovaný dekor, který oba dekory spojuje. Tak vzniká jedinečný nábytek vyrobený na míru od truhláře!

Hrany pro výrobu vybavení prodejen
Na hranách s dekorem na přání se mohou objevit i realistické fotografie, loga nebo definované firemní barvy. Fantazii při řemeslném zpracování se tu meze nekladou.

Servis od A do Z
U firmy Ostermann najdou truhláři/stolaři široký sortiment dílenských potřeb k ručnímu nebo strojnímu zpracování ABS hran. Od nástrojů pro ruční zpracování hran přes lepidla a čisticí prostředky po pomůcky pro opravy povrchů.

Kontakty:

ostermann-logo-rp-cz1

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.cz@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina