materiály

Úchytkové lišty a úchytkové mušle: Ještě více rozmanitosti ve firmě Ostermann

Materialy_Ostermann
Ve firmě Ostermann nyní najdete ještě větší výběr úchytkových lišt a úchytkových mušlí. Na obrázku jsou znázorněny hliníkové úchytkové mušle Polka 1 a 2 ve zlaté barvě. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Ostermann nabízí bezmála 40 různých modelů úchytkových lišt. Mezi nimi jsou úchytkové mušle „Polka“ a „Pogo“. Ty právě zase rozšířily už beztak širokou paletu barev.

Ve firmě Ostermann dostanou truhláři/stolaři úchytkové lišty v různých tvarech a barvách. Jako zboží v tyčích anebo vyrobené na míru. Elegantní designové řešení přitom nabízejí úchytkové mušle. Ty šikovně upoutávají pozornost na design čel nevtíravými, ale přesto nepřehlédnutelně vedenými liniemi. V případě vodorovných montáží se volí model „Polka“, který je k dispozici jako L profil (Polka 1) nebo C profil (Polka 2). Pro svislou montáž odborníci Ostermann doporučují model „Pogo“. Ten se dá díky zadní drážce snadno nainstalovat i svisle.

Pro ještě větší svobodu při realizaci jsou od teď obě úchytkové mušle stejně jako vybrané úchytkové profily k dostání v dalších nových barvách. V jakých barvách dodáváme tu kterou úchytkovou lištu a jaké doplňkové služby k těmto výrobkům nabízíme, se dozvíte po zadání výrazu „#úchytkovélišty“ do vyhledávacího řádku na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Více barev. Více možností.
Navíc ke stříbrné, černé a bílé barvě a imitaci ušlechtilé oceli u nás nyní máme také modely úchytek v trendových barvách jako měděná, zlatá a titanová. K mědi a zlatu není třeba cokoli dodávat. Trendové barvy se čím dál častěji používají zejména u dřezů a armatur, ale i na povrchu nábytku. Ovšem jakou barvu si představit pod „titanovou“? Naprosto jednoduše – u tohoto povrchu se jedná o povlak práškovou antracitově šedou barvou matného vzhledu. Výsledný efekt krásně ladí například s aktuálně žádanými čely v imitaci ořechu.

Prášková barva, elox, dýha nebo pravé dřevo?
Vynikajícím příkladem rozmanitosti barev a povrchů je úchytková mušle Ostermann zvaná „Polka“. Ta je k dostání jak v různých eloxech, tak i opatřená práškovým povlakem v barvách titanová a bílá. Nápadné jsou modely „Polka Deco“ (již k dispozici) a „Pogo Deco“ (k dostání od února). Případně si můžete vybrat variantu s dekorovanou fólií „Beton“ anebo s pravou dýhovou vrstvou z evropského dubu a amerického ořechu. Nicméně Ostermann nabízí vhodné řešení i pro ty, kteří upřednostňují masivní dřevo. V tom případě si můžete vybrat úchytkové mušle a lišty z dubového dřeva nebo ořechu.

Výroba na míru
Ostermann vyrobí všechny hliníkové úchytkové lišty a úchytkové mušle ze skladového sortimentu (zboží v tyčích) individuálně a přesně na míru podle přání zákazníka. Profily z hliníku u nás nařežeme, zpracujeme a dodáme připravené rovnou k montáži. Jakmile budete mít vybráno, stačí už jen krátký telefonát našim perfektně vyškoleným zaměstnancům prodejního oddělení. U nich si objednáte profily na míru, které u nás připravíme podle Vašich individuálních požadavků.

Kontakty:

ostermann-logo-rp-cz1

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina