materiály

Blum: Správne riešenie pre každý projekt nábytku

Blum
Ponúkame inovatívne kovania a inšpiratívne koncepty nábytku pre realizáciu vašich kreatívnych nápadov. Foto: archív Blum
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

LEGRABOX – pre individuálny dizajn

Vďaka elegantným, úzkym bokom a množstvu možností dizajnu je LEGRABOX určený predovšetkým výrobcom s najvyššími požiadavkami na dizajn. Pre LEGRABOX pure s kovovými uzavretými bokmi a LEGRABOX free s prispôsobiteľným zasúvacím prvkom zo skla, dreva či dokonca kože, ponúkame dva rôzne varianty – klasický a zdržanlivý alebo efektný a charakterovo bohatý. Individuálne logá zákazníkov môžu byť umiestnené viditeľne na brendingovom prvku. Vysokokvalitná technika zásuvkového systému spája elegantný dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pohybu. Pod heslom myLEGRABOX dokáže spoločnosť Blum splniť aj tie najvyššie budúce požiadavky na dizajn s individuálnymi bokmi.

MERIVOBOX – flexibilná platforma

MERIVOBOX spoločnosti Blum je všestranná platforma pre zákazníkov, umožňujúca variabilitu pri návrhu kovových zásuviek. Zásuvkový systém koncipovaný ako platforma umožňuje množstvo rôznych variantov bokov – s relingom, so zasúvacím prvkom BOXCOVER alebo kovovým bokom BOXCAP. Bez ohľadu na zvolený variant zostáva postup spracovania jednoduchý, nastavenie a montáž sú vždy rovnaké. Vďaka charakteristickému vzhľadu s priamymi líniami a jedinečnému dizajnovému výrazu si MERIVOBOX nemožno s ničím pomýliť a úplne novo vyvinutý systém vedení, zásluhou inovatívnemu tvaru L, zaručuje vysokú stabilitu a nosnosť. Ešte nikdy nebolo také jednoduché ponúkať rozmanitosť.

AVENTOS HKi – toľko voľnosti v priestore tu ešte nebolo

Niekde musíte niečo odobrať, odstrániť, aby ste získali viac. U AVENTOS HKi je to približne 750 cm³, ktoré musia vytvoriť miesto na boku korpusu. Do takého malého priestoru sa nám podarilo umiestniť zložitý mechanizmus s mnohými funkciami a komfortom. Naši vývojári výrobkov odviedli svoju prácu s veľkým nasadením, nadšením a objaviteľským duchom. A intenzívne sme sa zamýšľali aj nad tým, čo zostáva na vás. Preto vám ponúkame rôzne riešenia na spracovanie nášho integrovaného výklopu: s novým, špecializovaným strojom na spracovanie, s vopred opracovanými surovými dielcami alebo so šablónami na vlastné frézovanie. Výhodou je obrovská sloboda pri návrhu nových konštrukcií nábytku s výklopmi.

Pozývame Vás vyskúšať aj ďalšie výrobky na výstave Nábytok a Bývanie v Nitre do nášho stánku v hale M4 od 26. do 30. apríla 2023.

Kontakty:

Blum-Logo

Julius Blum GmbH
Zastúpenie pre Slovensko
Tuhovská 29
831 06 Bratislava
tel.: 0905 997 977
e-mail: info.sk@blum.com
www.blum.com

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina