aktuality

Den otevřených dveří na LDF MENDELU s exkurzí do univerzitních lesů

Mendelu
Mendelova univerzita v Brně
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

V pátek 3. února 2023 proběhne na všech ústavech Lesnické a dřevařské fakulty MENDELU den otevřených dveří s bohatým, převážně interaktivním programem. Zájemci, kteří mají zarezervovanou exkurzi do univerzitních lesů, odjedou od fakulty ve 12.30 na Školní lesní podnik Křtiny (ŠLP Křtiny), který lesy MENDELU spravuje. Na místě je připraven program s občerstvením.

Den otevřených dveří v pátek 3. února 2023 startuje v 9.00 a trvá do 14.00 (účastníci exkurze na ŠLP Křtiny odjíždí od fakulty v 12.30).

  • Potkáte se s našimi vyučujícími, kteří vám ukážou zajímavé pokusy, exponáty i prostory, a můžete se jich směle zeptat na všechno, co vás zajímá.
  • Stejně tak se na vás těší naši ambasadoři pro jednotlivé studijní programy. Proberte s nimi, jak se žije a studuje na LDF!
  • Setkáte se s naší studijní referentkou pro přijímací řízení. Vybrat si můžete ze dvou časů: buď v 10.00, nebo v 11.30; učebna B02, 1. patro. Tento meeting si určitě nenechte ujít! Dozvíte se zásadní informace týkající se jak přijímacího řízení, tak studia na LDF MENDELU.
  • Trasu, kam se v rámci fakulty vydáte, si určíte sami podle svých zájmů. Vybavíme vás mapkou a seznamem stanovišť a na strategických místech budou připraveni zkušení studenti, kteří vám rádi poradí a navigují vás.
  • Naši studenti jsou hodně akční. Posuďte sami! Máme tady Spolek posluchačů LDF a ten má pod sebou několik sekcí. Nepřeslechnete tak naše trubače nebo nepřehlédnete sokolníky s jejich dravci.
  • Náš nealkoholický punč se na prosincovém dni otevřených dveří stal hitem, takže nebude chybět ani tentokrát.

Tak co na to říkáte? Přijdete za námi 3. února a zdoláte Lesnickou a dřevařskou fakultu od přízemí po šesté patro? To je naše budova „B“, kde je startovací bod. Máme tady ale taky budovu „T“ a design lab MENDELU, to v případě, že spíše než k lesu, vás to táhne k designu a nábytku. A rozhodně si najděte cestu do dílen.

Rádi byste se už teď seznámili s některými tématy, která pro vás chystáme? Prosím, tady jsou.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

sk_SKSlovenčina