aktuality

Truhláři z Přímky jedou na mistrovství republiky v silné sestavě hochů a dívky

Vítězům osobně pogratuloval ředitel školy Mgr. Libor Hanzal
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Mistrovství České republiky oboru Truhlář se bude konat 8. 12. 2022 v Bystřici pod Hostýnem a SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s. r. o. budou reprezentovat Václav Štancl, Klára Kočková a Jakub Kopecký z 1. ročníku!

O jménech postupujících rozhodlo školní kolo soutěže ve zručnosti. Účastníci měli za úkol vyrobit krmítko pro ptáčky, přičemž museli dodržet správný technologický postup a použít předepsané truhlářské spoje, které se již od začátku školního roku naučili.

 „Nebylo jednoduché vybrat jen tři, kteří budou bojovat za barvy Přímky! Všichni si totiž vedli mimořádně dobře a ukázali, že truhlařina, kterou si vybrali za svou profesi, byla tou správnou volbou,“ sdělil Pavel Dvořák, vedoucí oboru Truhlář.

Hodnotící komise ve složení Pavel Slabý a Roman Fendrich, mistři odborného výcviku, a Pavel Dvořák, učitel odborných předmětů, nakonec rozhodla, že první místo obsadil Václav Štancl, druhé Klára Kočková a třetí Jakub Kopecký.

Vítězům a zároveň nominovaným osobně pogratuloval ředitel školy Mgr. Libor Hanzal a společně s vedoucím oboru jim předali diplomy a věcné ceny.

Pavel Dvořák, vedoucí oboru Truhlář
Mgr. Ludmila Karpíšková

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

sk_SKSlovenčina